Pożyczka 25000 zł w banku. Złóż wniosek ONLINE! RRSO 16,52%

Pożyczka 25000 zł w banku. Gotówkowa pożyczka bankowa na dowolny cel. Jakie są obecnie najnowsze propozycje pożyczek gotówkowych w bankach i czy można pożyczyć korzystnie?

pożyczka 25000 zł w banku

Pożyczka gotówkowa na 25000 zł jest nie tylko dostępna w każdym banku, który oferuje kredyty i pożyczki gotówkowe, ale co więcej: dostępna jest również przez internet – bez konieczności wychodzenia z domu. Z drugiej jednak strony jest to duża kwota, a rata nie będzie należeć do najniższych, niezależnie od tego, na jaki czas pożyczymy.

Ważne jest zatem po pierwsze: zapoznanie się z propozycjami w bankach i skontaktowanie się z wybranymi (najlepiej nie więcej niż 2-3), aby dowiedzieć się szczegółów. A po drugie: obowiązkowe powinno być porównanie zaproponowanych ofert z uwzględnieniem kosztów pożyczki (o ile to cena jest najważniejsza).

Przegląd pożyczek i kredytów bankowych

A jaka jest najtańsza pożyczka 25000 zł w banku? Gdzie po pożyczkę na dowolny cel? Na początku należy zapoznać się z propozycjami banków, które znajdziesz poniżej:

Tania pożyczka gotówkowa 25000 zł, to pożyczka, która ma niskie koszty całkowite. Koszty całkowite oraz RRSO kredytu otrzymamy w formularzu informacyjnym dostarczonym przez bank. Mając 2-3 oferty pożyczkowe i formularze informacyjne, można wybrać tańszą pożyczkę gotówkową.

Pożyczka gotówkowa 25000 zł i raty kredytowe

A ile wyniesie rata pożyczki 25000 zł w zależności od okresu kredytowania? Symulacja rat pożyczka 25000 zł w banku (wyliczenia szacunkowe):

  • 5 lat – 495 zł,
  • 6 lat – 426 zł,
  • 7 lat – 377 zł,
  • 8 lat – 340 zł,
  • 9 lat – 312 zł,
  • 10 lat – 289 zł.

Jak widać różnice pomiędzy poszczególnymi ratai są niewielkie, ale jeżeli weźmiemy dłuższy okres kredytowania (np. pomiędzy 5 i 10 lat) są już znaczne. Krótszy okres kredytowania, to także wymagana większa zdolność kredytowa. Należy wziąć pod uwagę, że:

  • dłuższy okres kredytowania, to niższa rat,
  • dłuższy okres kredytowania, to większy koszt pożyczki (większe odsetki od pożyczki).

Po wybraniu dwóch (maksymalnie trzech) banków, należy wysłać formularz kontaktowy do banku. Przedstawiciel banku skontaktuje się z nami telefonicznie, i jeżeli mamy zdolność kredytową, to przedstawi nam ofertę kredytową.

Mając już tylko 2 oferty pożyczkowej, na podstawie kosztów całkowitych można już dokonać porównania. Na tej podstawie można stwierdzić jak jest tania pożyczka 25000 zł w bankach.

Przedstawiona propozycja banków nie wymaga od nas korzystania z oferty, jeżeli stwierdzimy, że propozycja jest mało korzystna.

Pożyczka gotówkowa 25000 zł w banku

Jeżeli pożyczka gotówkowa na 25000 zł, to tylko bankowa. Pożyczka niebankowa na 25000 zł jest również dostępna w firmach pożyczkowych, ale koszt takiej pożyczki jest oczywiście znacznie większy niż pożyczek bankowych.

W banku, poza zwykłą pożyczką gotówkową, niezabezpieczoną możemy również uzyskać pożyczkę gotówkową hipoteczną. Jest to jednak pożyczka zabezpieczona hipoteką na nieruchomości. Plus: długi okres kredytowania (pożyczka gotówkowa w banku to maksymalnie 10 lat, hipoteczna nawet i 20-25 lat.) oraz kwota znacznie większa niż 25000 zł. Jej maksymalna wysokość to ok. 70-80% wartości nieruchomości.

Zdecydowanie mniejszy kredyt w banku, to kredyt gotówkowy 14000 zł 6 lat oszacowanie rat kredytowych i zestawienie banków.

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok