Oferty kredytów gotówkowych w bankach. Można taniej pożyczyć

2022-03-22 – ostatnia aktualizacja

Oferta kredytów gotówkowych w bankach i pożyczek gotówkowych. Przegląd najnowszych propozycji banków w segmencie kredytów i pożyczek gotówkowych.

Gdzie po kredyt gotówkowy? Jaka jest najnowsza oferta kredytów gotówkowych oferowanych przez banki? Poniżej znajdują się kredyty gotówkowe najczęściej wybierane w serwisie. Znajdziesz kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do określonej wysokości lub dla stałych klientów banku. Kredyty gotówkowe od 500 – 1000 zł do 150 000 – 200 000 zł, w zależności do zdolności kredytowej.

Kredyt gotówkowy lub pożyczka gotówkowa na co chcesz, dowolny cel. Jeżeli potrzebujesz pieniądze, aby skonsolidować zadłużenie, to zapytaj się o kredyt konsolidacyjny gotówkowy. A jak wygląda okres spłaty? Od kilku miesięcy do nawet i 10 lat, w zależności od banku.

Oferty kredytów gotówkowych i pożyczek gotówkowych

W ostatnich trzech tygodniach, najbardziej popularne kredyty, wyszukiwane w serwisie, to: kredyt gotówkowy w Alior Banku, pożyczka gotówkowa w Pekao oraz pożyczka gotówkowa w PKO Bank Polski.

Oczywiście takie zestawienie ulega ciągłym zmianom, ponieważ praktycznie w każdym miesiącu pewne oferty kredytów gotówkowych w bankach są wycofywane, a pojawiają się nowe.

Podobnie jest z rankingami kredytów gotówkowych. Sprawdzamy np. ranking kredytów gotówkowy 7000 zł na marzec 2022, przeglądamy oferty kredytowe i okazuje się, że oferty są już w znacznej mierze nieaktualne bądź oferty promocyjne zostały już wycofane ze sprzedaży.

Powinniśmy zatem sprawdzać oferty kredytów gotówkowych w bankach wówczas, kiedy taki kredyt potrzebujemy. Nie ma również sensu wysyłania zapytania do banku „z ciekawości„, ponieważ każde takie zapytanie jest odnotowywane w BIK – a jeżeli takich zapytań w krótkim okresie czasu jest zbyt dużo, to może mieć wpływ na ocenę naszej wiarygodności kredytowej.

Najtańszy kredyt pożyczka bankowa

Wskaźnikiem, który powinien pomóc przy wyborze kredytu jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania, czyli RRSO kredytu lub pożyczki.

Im mniejsze RRSO pożyczki lub kredytu, przy takich samych parametrach, to tym tańszy jest dany produkt kredytowy. Rzeczywista roczna stopa procentowa mieści w sobie oprocentowanie nominalne, prowizję i inne koszty pożyczki/kredytu. Bank ma obowiązek (podobnie jak firmy udzielające pożyczek) podawać RRSO kredytu/pożyczki. Ułatwia on zdecydowanie porównanie produktów kredytowych.

Interesuje Ciebie kredyt na okres dłuższy niż 10 lat? (kredyt gotówkowy na 10 lat – to maksymalny okres kredytowania), to wówczas:

  • najlepiej zapoznać się z ofertą pożyczek hipotecznych, która może zostać przeznaczona na dowolny cel lub
  • sprawdzić kredyty hipoteczne. Mogą one być przeznaczony TYLKO na cele mieszkaniowe. Może to być np. zakup mieszkania, zaadoptowanie pomieszczenia do celów mieszkaniowych czy zakup działki rekreacyjnej.

UWAGA. W obu przypadkach zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka na nieruchomości. W przypadku kredytów hipotecznych najmniejsza wysokość kredytu hipotecznego, to nie mniej niż 50-60 tys. zł.

1 komentarz do “Oferty kredytów gotówkowych w bankach. Można taniej pożyczyć”

  1. Oczywiście, że można taniej pożyczyć, ale należy zawsze sprawdzać i PORÓWNYWAĆ koszty całkowite kredytów czy pożyczek. To nie tylko prowizja, którą chętnie się banki chwalą, że 0%, oprocentowanie rośnie i będzie rosnąć (marzec 2022 r.) ze względu na rosnące stopy procentowe.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok