Oferty kredytów konsolidacyjnych w bankach. Musi być TANIEJ!

Oferty kredytów konsolidacyjnych w bankach na skonsolidowanie zadłużenia.

Co zrobić, kiedy raty kredytów, które spłacamy są na tyle wysokie, że pojawia się problem z ich regularną spłatą? W tej sytuacji jednym ze sposobów restrukturyzacji zadłużenia jest konsolidacja zobowiązań. Konsolidacja zadłużenia, to nic innego, jak spłata posiadanych pożyczek i kredytów bankowych nowym kredytem – kredytem konsolidacyjnym.

Rata takiego kredytu z pewnością będzie niższa od rat wszystkich kredytów i pożyczek, które dotychczas spłacaliśmy. Dlaczego? Ponieważ obniżenie raty jest możliwe tylko poprzez znaczną obniżkę oprocentowania lub wydłużenie okresu kredytowania. Mniejsza rata, to oczywiście mniejsze obciążenie finansowe dla domowego budżety. To zasadniczy plus takiego rozwiązania. Minusem jest na pewno fakt, że poprzez dłuższy okres spłaty, zapłacimy więcej odsetek od kredytu.

Oferty kredytów konsolidacyjnych w bankach. Pożyczki konsolidacyjne

KREDYT KONSOLIDACYJNY

Kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką na nieruchomości pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć ratę kredytową, obniżyć koszt takiego kredytu (mniejsze oprocentowanie) i wydłużyć okres spłaty. Najczęściej kredyt hipoteczny jest jednym z kilku kredytów i pożyczek bankowych, które są konsolidowane.

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy, to kredyt niezabezpieczony nieruchomością i może zostać udzielony maksymalnie na 10 lat. Banki w ramach kredytów konsolidacyjnych oferują również dodatkową gotówkę. Jest to najczęściej wybierany rodzaj kredytu konsolidacyjnego.

Czy można w ramach kredytu konsolidacyjnego spłacić pożyczki pozabankowe? Banki nie konsolidują co prawda pożyczek pozabankowych w firmach pożyczkowych, ale w ramach takiego kredytu konsolidacyjnego (czy pożyczki konsolidacyjnej), mogą udzielić dodatkowej pożyczki. Bardzo często reklamowana jest taka opcja, jako konsolidacja z dodatkową gotówką. I z tej dodatkowej gotówki, można spłacić pożyczki pozabankowe.

Kredyt konsolidacyjny przez internet. W kilku bankach można skorzystać z takiej opcji. Wysłać formularz kredytowy online, podpisać umowę dostarczoną przez kuriera i otrzymać pieniądze na konto. Na kredyt konsolidacyjny mają szansę, podobnie jak w przypadku pozostałych kredytów i pożyczek, osoby, które mają zdolność kredytową i wiarygodność. Bank na podstawie dostarczonych informacji przeprowadza taką analizę. Może zdarzyć się tak, że w jednym banku zostanie wniosek odrzucony, a w innym zaakceptowany. Dlatego też ważne jest skontaktowanie się dwoma lub trzema bankami.


W dziale z kredytami konsolidacyjnymi są poruszane tematy związane z konsolidacją kredytów. To między innymi zagadnienia:

Kredyt konsolidacyjny oferty banków – czy można dokonać konsolidacji kredytów i pożyczek? Zamiast kilku rat pożyczek i kredytów gotówkowych można płacić jedną, ogólnie mniejszą ratę kredytu.

Kredyt konsolidacyjny porównanie ofert banków – oferty banków i propozycje na konsolidację zadłużenia. Sprawdź gdzie można skonsolidować zadłużenie i jaki bank wybrać, aby była to tania konsolidacja zadłużenia. Wybierz tani kredyt konsolidacyjny i płać co miesiąc tylko jedną ratę kredytową, zamiast kilku.


Sprawdź również: Kredyt Gotówkowy 70000 zł porównanie propozycji w bankach.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok