Kredyty konsolidacyjne 30 tys zł z ratą po 507 zł na 6 lat

Kredyty konsolidacyjne 30 tys złKredyty konsolidacyjne 30 tys zł. Pożyczki konsolidacyjne na 30 tys. zł z dodatkową gotówką? W jakim banku skonsolidować zadłużenie – sprawdź poniżej.

Jeśli masz kilka kredytów lub pożyczek, które jeszcze spłacasz, a suma, która pozostaje jeszcze do uregulowania wynosi ok. 30 tys. zł, to możesz zastanowić się nad konsolidacją. Oznacza to, że posiadane kredyty i pożyczki możesz zamienić je na jeden kredyt oraz uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel.

Kredytem konsolidacyjnym pozwala zastąpić kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe, a także karty kredytowe i pożyczki w koncie ROR. W ten sposób możesz płacić tylko jedną ratę w miesiącu. Zamiast kilku rat kredytowych i różnych terminów płatności, masz tylko jeden termin i jedną kwota.

Kredyty konsolidacyjne 30 tys zł porównanie banków

Czy konsolidacja ma zalety? Przecież jest to wzięcie kolejnej pożyczki czy kredytu? Nie dla każdego to jest oczywiście dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli jest to tak wysoka kwota.

Plusów jest jednak i tak dużo. Kredyt konsolidacyjny sprawia, że nie musimy pamiętać o spłacie kilku kredytów i pożyczek. Tylko jedna rata i jeden dzień spłaty – jest to bardzo wygodne.

Czy jest możliwy Kredyt konsolidacyjny 300 tys zł

Co ciekawe, poprawiasz swoją zdolność kredytową. Dlatego bank może zaoferować tobie dodatkową gotówkę w ramach kredytu konsolidacyjnego.

Rata nowego kredytu będzie niższa niż suma rat płaconych dotychczas. Dlaczego? Ponieważ jest wydłużony okres spłaty.

Przykład reprezentacyjny kredytu konsolidacyjnego na 30 tys zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 10,19%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 34 113,79 zł. Całkowita kwota do zapłaty 48 095,79 zł. Oprocentowanie stałe 7,2%. Całkowity koszt kredytu 13 982 zł (w tym: prowizja 3 786,21 zł, odsetki 10 195,79 zł). Liczba rat: 82 miesięcznych równych rat, każda w wysokości 587,11 zł, ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 539,88 zł. Kalkulacja na dzień 10 sierpnia 2021 r.

W serwisie Kredyty Porównywarka wyszukasz również kredyty gotówkowe. Odpowiedź na pytanie: Kredyt gotówkowy 20 000 zł czy dostanę, zależy od wielu czynników. Propozycja kredytowa banku, to jedno. Ale ważniejsza jest nasza zdolność kredytowa i wiarygodność kredytowa. Im lepsza ocena finansowa banku, to lepsze warunki kredytowania. Pamiętajmy, że warunki kredytowe, niezależnie czy jest to kredyt konsolidacyjny czy gotówkowy, można negocjować: zarówno warunki oprocentowania, prowizji, jak i ubezpieczenia.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok