Kredyty i pożyczki gotówkowe. W jednym miejscu

Kredyt gotówkowy lub pożycza gotówkowa w banku? Jeżeli szukasz najlepszego kredytu bankowego, niezależenie od tego czy ma to być kredyt w placówce stacjonarnej czy przez internet, najważniejsze jest zapoznanie się z najnowszymi propozycjami. Szybki przegląd kredytów i szybki kontakt z wybranymi bankami.

Kredyty i pożyczki gotówkowe

Ile pożyczek i kredytów można mieć razem?

Nie ma limitu minimalnego i maksymalnego określonego przez prawo. Potrzebujesz pieniędzy? Udajesz się do banku lub firmy pożyczkowej, składasz wniosek kredytowy lub pożyczkowych i jeżeli masz wystarczającą zdolność kredytową i pozytywną historię kredytową (dotyczy to przede wszystkim banków), to z uzyskaniem finansowania nie powinno być problemów.

Wybór dostępnych produktów kredytowych i pożyczkowych jest bardzo szeroki i nie musi to być wcale kredyt gotówkowy. Dużą popularnością cieszą się również debet w koncie, karty kredytowe, a nawet kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką na dowolny cel.

Miejsce pożyczenia pieniędzy również nie musi być związane tylko z bankiem, bo może to być np. firma pożyczkowa, znajomy lub rodzina.

Kanały dystrybucji w zasadzie są również dwa: standardowy – placówka bankowa lub firma stacjonarna – lub przez internet.

Możliwości pożyczenia pieniędzy jest bardzo dużo jak widać, jednak najważniejsze jest, aby mieć możliwości spłaty kredytu lub pożyczki w wyznaczonym terminie, bez opóźnień.

21 thoughts on “Kredyty i pożyczki gotówkowe. W jednym miejscu”

 1. Anonim

  W Banku Pekao pożyczka gotówkowa na dowolny cel: na remont, na spłatę innych pożyczek – można zatem przenieść do banku swoje kredyty i płać raty w jednym miejscu. Jest to pożyczka konsolidacyjna.

 2. Nie ma tanich pożyczek gotówkowych w bankach, ale to co się dzieje w firmach pożyczkowych, to jest dopiero szaleństwo! Oprocentowanie nominalne sięga już 19%!

 3. Amelia

  Ty decydujesz o wysokości raty, formie oprocentowania i sposobie zawarcia umowy. Pożyczka dostępna w oddziale Banku lub bez wychodzenia z domu – przez internet. Wyślij formularz, oddzwonimy! Kredyt od ręki w Oddziale. Bez wychodzenia z domu. Określasz wysokość raty. 1. ‎Kredyt od ręki 2. Stałe lub zmienne raty kredytu.

 4. Marija

  Parafrazując piosenkę Ireny Santor „Już nie ma dzikich plaż”, można by zaśpiewać „już nie ma tanich kredytów”…

 5. Jak patrzę na to ile teraz płacę za ratę kredytu, to powiedziałem sobie, że jest to ostatni kredyt jaki biorę!

 6. Anonim

  Brak prowizji pobieranej za kredyt, to również istotne, bo zmniejsza się cena kredytu. Ale prowizja ma znaczenie głównie przy krótkoterminowych kredytach, wpływając w znaczący sposób na cenę takiego kredytu. Jeżeli spłacasz kredyt czy pożyczkę gotówkową przez wiele lat, to ważniejsza jest wysokość oprocentowania, bo na tej podstawie są wyliczane odsetki kredytowe.

 7. Anonim

  To faktycznie jeden z tańszych propozycji kredytowych na rynku. A jeżeli jeszcze można negocjować warunki, to byłoby naprawdę nieźle…

 8. Równeż tani kredyt gotówkowy

  25 kwiecień 2022 r. Interesująca propozycja jest również w Banku Pekao. Oferta dla nowych klientów, ważna do 30 czerwca 2022 r.:

  – Prowizja 0%
  – do 200 000 zł
  – spłata do 10 lat
  – na dowolny cel.

  kredyty pożyczki gotówkowe

  Pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy w oddziale.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 9,92% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8578,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 36 miesięcy, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1 312,58 zł (w tym: odsetki 1 312,58 zł), całkowita kwota do zapłaty 9 890,58 zł płatna w 35 ratach miesięcznych po 274,74 zł, 36. rata wyrównująca 274,68 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8578,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 16.12.2021 r.

 9. Całkiem niskie oprocentowanie kredytu ma GB w porównaniu z innymi bankami.

 10. Ciekawa pożyczka gotówkowa

  12 kwietnia 2022 r. Pożyczka gotówkowa w Getin Bank. Oferta skierowana do osób, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. oraz mają wyrażone (lub wyrażą) zgody marketingowe dla Banku (w tym na sms, e-mail i telefon).

  kredyt gotówkowy w Getin Bank

  – RRSO 9,4% jest wartością maksymalną dla reprezentatywnego przykładu.
  – Jeśli wnioskujesz o kwotę do 50 tys. zł oprocentowanie będzie wynosiło 8,99%, powyżej 50 tys. zł będzie to 9,99%.
  – Minimalny okres kredytu 3 miesiące.
  – Maksymalny to 120 miesięcy.
  – Maksymalna kwota kredytu, którą możesz uzyskać bez wychodzenia z domu to 100 000 zł.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 42000 zł, całkowita kwota do zapłaty 56934,70 zł, oprocentowanie zmienne 8,99%, całkowity koszt kredytu 14934,70 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 14934,70 zł). 85 miesięcznych rat równych w wysokości po 669,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14 lutego 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Dla dochodu z tytułu umowy o pracę, dzieło, zlecenia, emerytury, zasiłku przedemerytalnego i wolnego zawodu możesz wnioskować o kredyt w wysokości do 200 000 zł z okresem kredytowania do 10 lat. W przypadku pozostałych dochodów do kwoty 50 000 zł i na okres kredytowania do 5 lat.

  Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Banku i na getinbank.pl.

  Udzielenie, wysokość kredytu i okres kredytowania uzależnione są od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej.

 11. Elliot

  Ale ta podwyżka i tak bardziej dotyczy osób, które spłacają kredyt mieszkaniowy, a nie kredyt czy pożyczkę gotówkową. Należy mieć jednak miarę w ocenie. To, że komuś wzrośnie rata o 20 zł czy nawet i 50 zł, to nie jest aż taki problem jak przy hipotecznym kredycie.

 12. Stopy 100 p.p. w górę!

  Jednak 100 p.p. w górę! Niewielu ekonomistów to przewidziało. Teraz niektórzy twierdzą, że powinno być odwrotnie: w zeszłym miesiącu o 1 proc. w górę, a w tym miesiącu o 0,5 proc.

 13. 6 kwietnia 2022 r. Dzisiaj jest kolejna posiedzenie RPP. Jeżeli wzrośnie minimalnie stopa procentowa o 50 pp, to referencyjna będzie już ponad 4% – 4,25% dokładanie. Najszybciej odczują to posiadacze kart kredytowych i limitów w ROR-ach, następnie spłacający kredyty i pożyczki gotówkowe, a na końcu hipoteczni.

 14. Iza finanse

  4 kwietnia 2022 r. Sytuacja na rynku walutowym – raz. Nośniki energii rosną, pomimo że są regulowane, to dwa. Presję na wzrost inflacji ma również cena żywności, co zresztą widać już od kilku miesięcy. Podsumowując wszystkie te komponenty powodują, że inflacja rośnie i konieczne jest podejmowanie decyzji o podwyżce stóp procentowych. Trudno się nie spodziewać, że będzie inaczej. Stop referencyjna wzrośnie do ok. 4%. A RPP stąpa po bardzo cienkiej linie – z jednej strony oczekiwania inflacyjne, a z drugiej perspektywy rozwoju gospodarczego.

  Podsumowując, cena kredytów i pożyczek, niestety, będą rosły jeszcze przez kilka miesięcy.

 15. Izle Finanse

  3 kwietnia 2022 r. Za kilka dnie kolejne spotkanie RPP i kolejna podwyżka stóp procentowych. Pytanie tylko, o ile zostaną podniesione. Inflacja zbliżyła się do 11% w skali roku. Obstawiam, że będzie to minimum 50 p.p.

 16. Kamilja

  Rosną, rosną stopy procentowe… Mamy marzec 2022 r. Od chyba 6 miesięcy są podwyższane. Moje raty kredytowe wzrosły już od tego czasu o prawie 170 zł, a jak czytam to jeszcze nie koniec. Całe szczeście jest takie, że za 3 miesiące jeden kredyt będę miała spałcony.

 17. A stopy procentowe rosną, kredyty coraz droższe, raty coraz wyższe i nagle okaże się, że nie ma z czego zapłacić raty w następnym miesiącu.

 18. O wiele prościej jest skorzystać z gotowych rozwiązań i skorzystać z rankingów kredytowych. Poza tym należy patrzeć na RRSO kredytu, który banki mają obowiązek podawać. I to jest ważne ile wynosi RRSO dla danej oferty kredytowej. Nie tylko, że nie trzeba go wyliczać samodzielnie, ale pozwala wyszukać tani kredyt, dlatego nie można go zignorować. Koszt całkowity i RRSO to najważniejsze parametry na które koniecznie należy zwrócić uwagę, jeżeli decydujesz się na kredyt (tani) i to niezależnie od celu jego przeznaczenia.

 19. Anonim

  Ja tam wolę korzystać z rankingów kredytów gotówkowych bo tylko tak można znaleźć najtańszy. Numer jeden i wiem gdzie najtaniej.

 20. Tadzik

  Czy tani kredyt rzeczywiście istnieje? Bo jeżeli popatrzymy na koszty, to odnoszę przeciwne wrażenie. A takie sformułowania bardzo często pojawiają się na wielu stronach banków czy firm pożyczkowych. I gdzie tu faktycznie jest prawda? Jak znaleźć tanią pożyczkę gotówkową?

 21. Anonim

  Wybór pożyczek duży i całe szczęście że przez internet. Kiedy jednak pojawaia się kredyty hipoteczne online.?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok