Kredyt konsolidacyjny Bogatynia, tani kredyt przede wszystkim to podstawa. Bardzo istotne jest, aby przy każdej kwocie, niezależnie od czasu kredytowania, kredyt konsolidacyjny był jak najtańszy.

kredyt konsolidacyjny Bogatynia

Konsolidacja pozwala na połączenie kredytów w jeden, a dzięki wydłużeniu czasu spłaty możesz obniżyć znacznie wysokość raty.

Warunki kredytowania zależą od Twojej wiarygodności kredytowej i zdolności kredytowej. Oczywiście, im lepszą ocenę uzyskasz w banku, to i te warunki będą dużo lepsze niż dla pozostałych klientów. Dodatkowo konsolidacja poprawia zdolność kredytową, co oznacza, że być może będziesz mógł wnioskować o dodatkową gotówkę w ramach konsolidacji.

Na całkowity koszt kredytu, poza odsetkami, które zależą od wysokości oprocentowania, wpływają również pozostała elementy kosztowe (jeżeli takie wystąpią), np. prowizja, opłaty za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie, itp.

Również wpłata kredytu, data płatności pierwszej raty oraz system rat (malejące lub stałe) wpływają na cenę kredytu.

Porównanie banków i kredytów konsolidacyjnych

Kredyt konsolidacyjny, przykład reprezentatywny kredytu konsolidacyjnego 1 grudzień 2020 r. Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego: 52141 zł (bez kredytowanych kosztów). RRSO: 9,81%. Oprocentowanie zmienne: 5,99% (WIBOR 3M + marża 4,31%). Całkowita kwota do zapłaty: 72855,79 zł, całkowity koszt kredytu: 20 714,79 zł (prowizja: 6437,81 zł, odsetki: 14276,98 zł, koszt ubezpieczenia: 0 zł). Ilość rat: 90 równych miesięcznych rat w wysokości: 809,51 zł.

Pamiętaj, że przyznanie kredytu uzależnione jest zawsze od pozytywnej oceny zdolności i wiarygodności kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny Bogatynia. Banki w Bogatyni

Zestawienie banków, oddziałów i placówek bankowych w Bogatyni.

 • Credit Agricole
  Placówka partnerska
  Daszyńskiego 4D
 • Placówka CA Express
  Dworcowa 6

Santander Bank
Daszyńskiego 4ABC

 • PKO Bank Polski
  Oddział 1 w Bogatyni
  ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 1
 • Waryńskiego 1

Santander Consumer Bank
Oddział Partnerski Bogatynia
Daszyńskiego 9/2

Alior Bank
Placówka Partnerska
Daszyńskiego 4F

Konsolidacja od 30 tys. zł z dodatkową gotówką w Alior Banku

O kredyt konsolidacyjny w Alior Banku możesz wnioskować o kredyt od 30 tys. zł do 150 tys. zł. Dodatkowo możesz wnioskować o dodatkowe środki przy minimum formalności! Ubezpieczenie na życie (dobrowolne, kładka jest kredytowana i opłacana jednorazowo) – w razie wystąpienia zdarzenia losowego otrzymasz pomoc finansową, która pomoże spłacić zadłużenie kredytowe. Ochrona trwa 24 albo 36 miesięcy i nawet po dokonaniu przedterminowej całkowitej spłaty kredytu, o ile nie zostanie zgłoszona rezygnacja z ubezpieczenia.

Przykład reprezentatywny kredytu konsolidacyjnego:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w ramach promocji „Komfortowa konsolidacja IV” wynosi 10,64%. Oprocentowanie zmienne: 7,19%.
Całkowita:

 • kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 58 081 zł,
 • kwota do zapłaty: 86 641,64 zł,
 • koszt kredytu: 28 560,64 zł , w tym prowizja: 0 zł, składka za ubezpieczenie na życie: 6770,50 zł odsetki: 21 790,14 zł.

101 miesięcznych rat (w tym 100 równych rat w wysokości 857,85 zł, ostatnia rata: 856,64 zł).

Kalkulacja została dokonana na 29 maja 2020 r.

Regulamin promocji, taryfę opłat i prowizji, ogólne warunki indywidualnego ubezpieczenia na życie dla kredytobiorców kredytów gotówkowych udzielanych przez bank, w tym pełnomocnictwo agenta oraz karty produktu są dostępne na stronie aliorbank.pl i w placówkach Alior Banku.

Pozostałe banki w Bogatyni

Getin Noble Bank
Placówka partnerska
Daszyńskiego 19

Getin Bank
Daszyńskiego 1

Millennium Bank
Partner
Daszyńskiego 21B

Bank Pekao
Placówka Partnerska
Daszyńskiego 6

 • Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu
  Oddział w Bogatyni
  Daszyńskiego 17
 • Punkt Obsługi Klienta w Bogatyni
  Słowiańska 8

Pozostałe:

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.