Kredyt gotówkowy Zakopane

Kredyt gotówkowy Zakopane, a może pożyczka gotówkowa tradycyjnie w banku lub przez internet, bez konieczności chodzenia po bankach? O kredyt gotówkowy jest nieco trudniej niż kilka miesięcy temu, ale propozycji kredytowych wcale nie ubyło. Sprawdź w którym banku o taki kredyt będziesz mógł zapytać.

kredyt gotówkowy Zakopane

Jest kilka sposobów, z których można skorzystać, aby wybrać kredyt gotówkowy. Możesz osobiście odwiedzić kilka placówek bankowych, pod warunkiem, że masz dużo czasu i cierpliwości. Są rankingi kredytów gotówkowych tworzone dla portali finansowych, w taki sposób, aby konkretny bank znalazł się na pierwszym miejscu. Jeżeli liczysz się ze zdaniem znajomych, to skorzystasz z ich sugestii. Są również zestawienia propozycji kredytowych i to Ty decydujesz z jakim bankiem się skontaktować.

Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzesz, to i tak musisz sprawdzić propozycje kredytowe i wytypować bank lub banki, z którymi skontaktujesz się, aby bliżej zapoznać się z ofertą.

Porównanie kilku kredytów gotówkowych nie gwarantuje Tobie, że wybierzesz najtańszą ofertę. Z pewnością jednak będzie to tańszy kredyt niż miałbyś dokonać wyboru na „chybił-trafił„.

Zwróć uwagę, że wiele banków umożliwia złożenia wniosku kredytowego w sposób całkowicie zdalny – wystarczy wypełnić krótki wniosek, wskazując parametry kredytu i źródła dochodów i ponoszone wydatki. W celu potwierdzenia, że to Ty złożyłeś wniosek, bank z pewnością skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Kredyty Zakopane: placówki i oddziały bankowe

Powyższe zestawienie umożliwia wysłanie wniosku kontaktowego do wybranego banku, i to wówczas przedstawiciel banku do Ciebie zadzwoni – nigdzie nie musisz chodzić. Jeżeli jednak osobiście chcesz odwiedzić placówkę bankową w mieście, skorzystaj z zestawienia poniżej.

Podhalański Bank Spółdzielczy w Zakopanem
Tadeusza Kościuszki 2
18 201 48 25

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Zakopane
Kościeliska 2A
71 358 99 09

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Chramcówki 33
22 893 40 00

Bank Pekao S.A.
Krupówki 19
18 202 57 10

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Zakopanem
Krupówki 71
18 202 50 00

ING Bank Śląski Oddział w Zakopanem
Jagiellońska 23
801 222 222

Santander Bank Polska S.A.
Tadeusza Kościuszki 17C
781 119 999

Getin Bank S.A. Punkt Obsługi Klienta
Krupówki 3
18 202 10 54

mBank S.A.
Krupówki 30
801 300 800

Bank Pocztowy S.A.
Krupówki 20
18 546 14 62

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Aleja 3 Maja 23
71 354 90 09

Aktualizacja placówek bankowych – styczeń 2022 r. Kredyty gotówkowe Zakopane.

Niekoniecznie kredyt gotówkowy w banku, w którym mamy konto

Oczywiście warto sprawdzić ofertę kredytową, którą przygotowała bank, który prowadzi Twoje konto osobiste. Czy to będzie korzystna oferta? Tego nikt nie wie, ale możesz ją porównać z ofertą lub ofertami w innych bankach.

Bardzo dużo instytucji, w celu przyciągnięcia nowych klientów, oferuje im lepsze warunki, niż swoim stałym klientom.

W ostatnich miesiącach zmieniło się bardzo dużo w funkcjonowaniu banków, co powoduje, że coraz większa liczba może zaoferować kredyt gotówkowy bez konieczności dostarczania zaświadczeń o zarobkach, jak to ma miejsce m.in. w przypadku Alior Bank, o którym pisaliśmy TUTAJ.

O możliwości skorzystania z ofert kredytów i pożyczek gotówkowych decyduje zdolność kredytowa, czyli regularne wpływy na konto z tytułu np. wynagrodzenia oraz stałe wydatki na gospodarstwo domowe. Istotne znacznie w ogólnej ocenie kredytowej ma również historia kredytowa.

Kredyty i pożyczki:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok