Kredyt gotówkowy Słubice

Kredyt gotówkowy Słubice, pożyczka gotówkowa na dowolny cel. W jakim banku? I to już zależy od konkretnego kredytu. Warto skorzystać, bez konieczności wychodzenia z domu, z listy banków oraz zapoznać się z dostępnymi kredytami, porównać je i wybrać odpowiedni bank.

kredyt gotówkowy Słubice

Kredyt gotówkowy tak naprawdę może być przeznaczony na sfinansowanie różnych planów i wydatków, na które brakuje aktualnie pieniędzy. Jak wybrać odpowiednią i tani kredyt gotówkowy w Słubicach?

Na początku warto byłoby sprawdzić jaką aktualną ofertę kredytową mają banki. Jeżeli korzystasz z kalkulatora rat kredytowych, to musisz brać pod uwagę, że otrzymujesz tylko oszacowane raty kredytowe (podobnie zresztą jak to robią kalkulatory zdolności kredytowej). Tylko bank, po przedstawieniu ostatecznej oferty może dokładnie wyliczyć wysokość rat.

Im większa jest zdolność kredytowa, to tym większy kredyt gotówkowy można oczywiście otrzymać. Dochody i wydatki, to główne dwa czynniki, które decydują o jej wysokości.

Wszystkie zobowiązania z tytułu kredytów i pożyczek, jak również z kart kredytowych (nawet, kiedy ich nie używasz) i debetów w rachunków są wliczane do wydatków i mogą znacząco obniżyć naszą zdolność kredytową.

Pożyczki i kredyty gotówkowe, zwłaszcza te na krótkie terminy i małe kwoty, przeważnie nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń. Jednak w przypadku uzyskania gorszej oceny scoringowej bank może wymagać zabezpieczenia w postaci weksla, poręczenia osoby trzeciej czy wykupienie ubezpieczenia.

Tani kredyt gotówkowy i tania pożyczka

Tani kredyt gotówkowy? To znaczy jaki? Z jak najmniejszymi kosztami całkowitymi. O koszcie pożyczki czy kredytu decyduje nie tylko jej wysokość, ale także czas przez jaki ją spłacamy. Oprócz tego są to:

 • odsetki – zależą od oprocentowania nominalnego, wysokości kredytu oraz czasu kredytowania,
 • prowizja – ustalana najczęściej jako procent od wysokości udzielonej pożyczki,
 • koszty dodatkowe – wszystkie inne koszty dodatkowe związane z udzieleniem pożyczki, np. koszt ubezpieczenia.

Wszystkie koszty tworzą całkowity koszt kredytu, czyli decydują o cenie takiej pożyczki. Oczywiście, im mniejsze są takie koszty, tym tańsza będzie pożyczka.

Poza kosztami kredytu na ofertę, a tym samym na całkowity koszt wpływa również system rat oraz ocena wiarygodności kredytowej. A jeżeli do wyszukania kredytów korzystasz kalkulatorów lub rankingów kredytowych, to musisz brać pod uwagę, że żadne z tych narzędzi nie może i nie uwzględnia wiarygodności kredytowej.

Porównanie kredytów gotówkowych

Jak zatem porównać pożyczki w bankach i wybrać najbardziej korzystną? Przede wszystkim należy wybrać dwa, trzy banki i sprawdzić koszty całkowite oraz RRSO. Tylko w ten sposób możliwe jest ustalenie, który kredyt będzie tańszy.

Co to jest RRSO? Jest to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania i wyrażona procentowo, jako wartość całkowitej wysokości kredytu w stosunku rocznym.

Kredyt gotówkowy Słubice. Banki i placówki bankowe

Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim. Oddział w Słubicach
Bolesława Krzywoustego 2

Bank Spółdzielczy
Wojska Polskiego 155

BNP Paribas
Plac Przyjaźni 23C

Credit Agricole. Placówka CA Express
Kościuszki 6/1

Bank Pekao
Seelowska 1

PKO Bank Polski. Oddział 1 w Słubicach
Dąbrówki 24

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Słubice
Wojska Polskiego 167/2

Santander Bank

Kościuszki 2

Słubice bankomaty

 • Gospodarczy Bank Wielkopolski
  Józefa Piłsudskiego 19
 • Wojska Polskiego 170
 • PKO BP
  Dąbrówki 24
 • Kościuszki 21
 • Bank Pekao
  Siedziba oddziału
  Seelowska 1
 • Kościuszki 8
 • Santander Bank
  Kościuszki 2
 • Kochanowskiego 9

Sprawdź również:

 • Kredyt gotówkowy Otwock – placówki bankowe – kredyty i pożyczki gotówkowe w Otwocku.
 • Kredyty Koszalin – przegląd banków oraz kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i mieszkaniowe w Koszalinie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok