Kredyt gotówkowy Gryfino

Kredyt gotówkowy Gryfino i gdzie, to znaczy w jakim banku, będzie najlepsza pożyczka gotówkowa lub kredyt? Warto nie tylko sprawdzić i porównać banki, ale i pamiętać, że zanim zdecydujesz się na takie finansowanie z banku, należy wziąć obecną i przyszłą sytuację finansową. Nawet w sytuacji, kiedy będzie to obecnie „najtańszy kredyt gotówkowy„, to i tak może być źródłem trudności finansowych, jeżeli sam kredyt lub rata będzie zbyt wysoka.

kredyt gotówkowy Gryfino

Kredyt bądź pożyczka gotówkowa nigdy nie jest korzystnym rozwiązaniem. Taka jest smutna rzeczywistość, ponieważ pożyczasz kapitał (wysokość kredytu), a musisz oddać dużo więcej – koszt kredytowy. Ale, jeżeli potrzebujesz pieniądze na określony cel, który nie może czekać, i zdecydujesz się na taki kredyt gotówkowy w Gryfinie, to koniecznie porównaj co najmniej 2 oferty kredytowe, aby wybrać tańszy.

Przeczytaj również:

 • Kredyt konsolidacyjny Dębica – przegląd kredytów na skonsolidowanie zadłużenia – jeżeli raty kredytowe są zbyt duże.
 • Kredyt mieszkaniowy 230 tys zł i nie tylko na 230 000 zł. Jeżeli szukasz takiego kredytu, to wystarczy sprawdzić pośredników finansowych oraz zapoznać się z ofertą bankową.

Niezależnie od tego, czy szukasz kredytu gotówkowe go na 2000 zł czy na 20000 zł, to i tak musisz wykazywać odpowiednią zdolność kredytową i pozytywną historię kredytową. Bank oczywiście dokona odpowiedniej oceny kredytowej przed wydaniem decyzji.

Parametry, które decydują o tym, czy kredyt gotówkowy jest tani

Jest ich kilka, ale najważniejszym czynnikiem – całościowym – jest całkowity koszt kredytu. Zawiera on wszystkie koszty, które poniesiesz na rzecz banku, a które związane z udzieleniem kredytu. Głównie są to:

 • odsetki (zależne od oprocentowania nominalnego, wysokości i czasu spłaty kredytu, rodzaju rat),
 • prowizja (najczęściej naliczana jako pewien % od wysokości udzielonego kredytu, może być kredytowana),
 • opłaty dodatkowe (np. za rozpatrzenie wniosku) i koszty dodatkowe (np. ubezpieczenie).

Im większy koszt całkowity, to kredyt gotówkowy będzie droższy. Warto zatem porównywać ogólny koszt dwóch ofert i negocjować poszczególne warunki kredytowe, nawet wówczas, kiedy zdecydujesz się na konkretny bank. Najwyżej doradca bankowy odpowie, że „bardzo mi przykro, ale nie ma takiej możliwości„.

O całkowitym koszcie decyduje również system rat, a które mogą być:

 • Równe – na początku spłacania kredytu większa część raty stanowią odsetki. Pod koniec spłacany jest głównie kapitał. Z każdą ratą maleją miesięczne odsetki. Kapitał doliczany jest w taki sposób, aby rata była identyczna.
 • Malejące – na początku regulowania rat kredytowych są one wyższe od rat stałych. Jednak wraz z upływem czasu, z każdym miesiącem maleją. W każdej racie spłacany kapitała jest na takim samym poziomie, natomiast odsetki maleją wraz ze spłatą kredytu.

Wybierając raty malejące kredyt będzie tańszy, ale należy mieć wyższą zdolność kredytową (z powodu większych początkowych rat kredytowych).

Gryfino kredyty gotówkowe, pożyczki i banki

O kredyt gotówkowy w Gryfinie zapytasz się w placówkach bankowych. Możesz również nie wychodzić z domu i wysłać formularz kontaktowy do banku z zestawienia powyżej, to doradca bankowy przedzwoni do Ciebie.

 • Bank Spółdzielczy w Gryfinie
  Niepodległości 24
  91 416 26 93
 • PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Gryfinie
  1 Maja 15 h
  91 852 72 20
 • Oddział Banku Millennium
  1 Maja 19a
  801 331 331
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  Bolesława Chrobrego 30-38
  22 764 32 00
 • Santander Bank Polska S.A.
  1 Maja 21
  781 119 999
 • Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Gryfino
  Bolesława Chrobrego 24B/1
  71 358 99 09
 • Invest-Bank S.A.
  Parkowa 1
  91 416 96 51
 • Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka CA Express
  Łużycka 87
  71 354 90 09
 • Alior Bank – Placówka Partnerska
  1, 1 Maja 22
  91 831 47 11

Aktualizacja: styczeń 2022 – kredyty gotówkowe Gryfino.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok