W jakim banku zapytać o kredyt gotówkowy 7000 zł na 4 lata?

2023-04-11 – ostatnia aktualizacja

W jakim banku zapytać o kredyt gotówkowy 7000 zł na 4 lata? Szybkie porównanie banków, kredytów i pożyczek gotówkowych. Oszacowanie raty kredytowej na 48 miesięcy oraz szeroki i aktualny przegląd propozycji, tych tradycyjnych oraz online.

kredyt gotówkowy 7000 zł 4 lata

W jakim banku? Kredyt gotówkowy 7000 zł na 4 lata

W jakim banku najłatwiej dostać taki kredyt? W każdym można, o ile mamy odpowiednią zdolność kredytową. Jest kilka szczególnie popularnych banków, z których można skorzystać z propozycji.

Są to banki komercyjne i niezwykle popularne w Polsce, niejednokrotnie polecane przez osoby, które skorzystały z propozycji lub na co dzień mają z nimi do czynienia, np. mając otwarty rachunek.

Ale nie ma co opierać się wyłącznie na opiniach innych, a wybór powinien być sprawą zawsze indywidualną i to po odpowiednio przeprowadzonej analizie kosztów. Można również porównać oferty, aby mieć możliwość lepszego i tańszego wyboru.

Podstawowe informacje dotyczące kredytów oraz możliwość wysłania formularza kontaktowego do wybranych banków.

Jak rata kredyty 7000 zł z na 4 lata (48 miesięcy)?

To każdego interesuje: jaka będzie rata. I słusznie. Bo poza kwestami związanymi z kosztem kredytu, wysokość raty ma bezpośrednie przełożenie na stan domowego budżetu. Im jest ona mniejsza, tym lepiej.

Ile w takim razie wyniesie rata? Można ją wyliczyć, tylko z jednym zastrzeżenie: obliczenia są oparte na pewnych założeniach. Nawet wówczas, kiedy korzystasz z kalkulatorów na stronach banków, to jednak należy mieć na uwadze, że ocena zdolności i wiarygodności kredytowej ma kluczowe znacznie przy przedstawianej ofercie. I to co otrzymasz w kalkulatorze może być różne od oferty banku.

Ok, to już wszystko wiemy. Raty równe – 48, oprocentowanie roczne nominalne 12,20%, a jedynym kosztem są odsetki:

  • rata: 185,02 zł, koszt całkowity: 1 881,20 zł.

Kredyt gotówkowy 7000 zł z na 4 lata – zaktualizowany 11 kwietnia 2023 r.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok