Kredyt gotówkowy 30 tys zł 5 lat z ratą 607 zł i RRSO 8,24%

Kredyt gotówkowy 30 tys zł 5 latKredyt gotówkowy 30 tys 5 lat oraz pożyczka gotówkowa 30 tys. zł. Czyli przegląd banków i odpowiedź na pytanie gdzie po kredyt gotówkowy na 30 tys. zł na 5 lat.

Wyszukaj i porównaj kredyt gotówkowe 30 tys zł z dowolnym okresem kredytowania. Poniżej zostały zaprezentowane kredyty i pożyczki gotówkowe w wysokości 30 tys zł na 5 lat, ale możesz zmienić parametry kredytu i wyszukać dowolny inny kredyt.

Konieczne jest zwrócenie uwagi na fakt, że wyszukiwarka kredytowa szacuje raty kredytowe, a nie przedstawia jej dokładne wyliczenia. Jest to spowodowane tym, że oferta kredytu zależy od tego, jak bank oceni naszą wiarygodność kredytową. Im lepsza ocena, tym na lepsze warunki kredytowe możemy liczyć.

Kredyt gotówkowy 30 tys zł 5 lat (60 rat)

Jeżeli jednak nie chcemy korzystać z porównywarki, to możemy na podstawie poniższej listy banków wybrać kredyt i bank. Wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy do wybranego banku i poczekać na kontakt telefoniczny ze strony banku.

A jaki jest najtańszy kredyt gotówkowy 30 tys zł 5 lat? W jakim banku będzie najkorzystniejszy kredyt? I w tym przypadku jest konieczne porównanie kredytów. Należy wówczas zwrócić uwagę na koszt całkowity i RRSO kredytu. Wówczas, po takiej analizie, może stwierdzić, że dany bank z niższymi kosztami, jest bardziej atrakcyjny.

Sprawdź poniżej gdzie po kredyt gotówkowy na 30 tys. zł na 5 lat.


Nie szukam kredytu gotówkowe 30 tys. zł na 5 lat, ale kredyt w wysokości 22 000 zł na 6 lat. Gdzie znajdę porównanie? Tutaj jest dostępne: kredyt gotówkowy 22000 zł 6 lat

1 komentarz do “Kredyt gotówkowy 30 tys zł 5 lat z ratą 607 zł i RRSO 8,24%”

 1. 10 marca 2022 r.

  Pożyczka bez wizyty w oddziale. Dla nowych klientów Alior Banku. Wyliczona rata dla pożyczki gotówkowej w Alior Banku korzystając z kalkulatora kredytów gotówkowych.

  Rata: 618, 25 zł.

  kredyt 30 tys zł na 5 lat rata w alior bank

  – Kwota do 200 tys. zł,
  – Okres kredytowania od 3 miesięcy (minimum 89 dni) do 10 lat.
  – Ubezpieczenie od utraty pracy i NNW dla kwot powyżej 70 tys. zł,
  – RRSO 9,04%.

  Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy 17 grudnia 2021 r. nie posiadali w Alior pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok