Kredyt gotówkowy 18 tys zł. Możesz wypełnić wniosek online!

Kredyt gotówkowy 18 tys złKredyt gotówkowy 18 tys zł? A może pożyczka gotówkowa na 18 tys zł?

Bez porównanie ofert kredytowych w bankach się nie obejdzie. W serwisie znajdziesz listę banków, w których taki kredyt jest w ofercie.

Zanim zdecydujemy się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową w banku i aby uniknąć sytuacji nadmiernego zadłużania, należy każdą decyzję o zaciągnięciu zobowiązani dokładanie przemyśleć.

Należałoby również uczciwie ocenić możliwości obsługi kredytu lub pożyczki, nawet wówczas, kiedy mamy odpowiednia zdolność kredytową.

Porównanie ofert bankowych jest tu kluczową sprawą.

Gdzie po kredyt gotówkowy na 18 tys zł?

Porównanie ofert kredytów gotówkowych na 18 tys. zł

Przegląd ofert bankowych dotyczących kredytów gotówkowych na 18 tys. zł (jak i również pożyczek gotówkowych) został przedstawiony powyżej. Ich porównanie, to klucz do wyboru korzystniejszej oferty.

Warto pamiętać, że w przypadku pożyczek gotówkowych, pożyczkodawca może w każdej chwili wypowiedzieć umowę o pożyczkę i zażądać zwrotu całości długu w ciągu 6 tygodni. Zapoznaj się dokładnie z zapisami umowy. Najlepiej zrób to, zanim podpiszesz umowę kredytową lub pożyczkową.

Bez znaczenia jest to, czy jest to kredyt gotówkowy 9000 zł 7 lat czy pożycza gotówkowa 18 tys. zł. W każdym przypadku musimy koniecznie zwrócić uwagę na wszystkie parametry kredytu lub pożyczki, jeszcze raz to podkreślmy, zanim podpiszesz umowę. Jest to oprocentowanie nominalne, prowizja, opłaty dodatkowe, wymagane zabezpieczenie oraz czas trwania umowy i harmonogram spłat.

Wszystkie koszty kredytu ujęte są w RRSO. I na tej podstawie, rzeczywistego rocznego oprocentowania, możemy porównać oferty i wybrać jak najlepszą.

Tani kredyt gotówkowy 18 tys zł

Tani kredyt gotówkowy 18 tys zł to właśnie taki kredyt, który ma niskie RRSO i całkowity koszt kredytu. Im mniejsze wartości tym kredyt taki będzie tańszy. I wystarczy porównać tylko 2-3 kredyty na 18 tys. zł, aby wybrać lepszą opcję.

Który kredyt gotówkowy 18 tys zł na 5 lat jest tańszy?

RRSO:

  • bank A – 12%
  • SKOK – 16.89%
  • bank C – 9,99%

Kredyt gotówkowy będzie najtańszy w banku C, ponieważ ma najniższe RRSO.

W podobny sposób można porównać kredyty wg kosztów całkowitych.

Krótkie podsumowanie: dobry kredyt gotówkowy 18 tys zł

Aby określić jaki jest dobry kredyt gotówkowy (czyt. tani) nie jest konieczne posiadanie dużej wiedzy finansowej. To nie jest kredyt hipoteczny.

Mogłoby się wydawać, że oferty kredytowe są opisywane w bardzo skomplikowany sposób: pełno procentów, kosztów i innych wyliczeń i informacji. Ale podstawowa wiedza wystarczy, aby porównać parametry kredytu.

Tani kredyt gotówkowy to niski całkowity koszt kredytu oraz małe RRSO. Dlatego małe oprocentowanie nominalne wcale nie oznacza, że jest to tani i dobry kredyt gotówkowy, bo może być doliczona wysoka prowizja lub ubezpieczenie.


Przegląd propozycji kredytów gotówkowych
Pożyczka gotówkowa 80 tys zł.


Tani kredyt gotówkowy nie jest równoznaczny z niską ratą kredytową. Niektóre z banków umożliwiają spłatę kredytu nawet i na 10 lat. Taka rata będzie wówczas mała, ale kredyt drogi.

  • kredyt gotówkowy 18 tys zł na 3 lata. Rata: 558 zł,
  • kredyt gotówkowy 18 tys zł na 10 lat. Rata: 210 zł.

Rata kredytowa w drugim przypadku jest o ponad połowę mniejsza niż w przypadku kredytu na 3 lat, ale koszt jest znacznie większy z powodu zapłaconych odsetek!

  • kredyt gotówkowy 18 tys zł na 3 lata. Całkowity koszt kredytu: 2088 zł,
  • kredyt gotówkowy 18 tys zł na 10 lat. Całkowity koszt kredytu: 7200 zł.

Koszt kredytowy jak widać jest 3-krotnie większy! Oczywiście nie ma co przesadzać w drugą stronę, ponieważ wysokość raty musi być dopasowana do naszych finansowych możliwości.

Sprawdź również pożyczki gotówkowe na 10 tys. zł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok