Czy mam szansę na kredyt 15 tysięcy zł?

2022-12-15 – ostatnia aktualizacja

Czy mam szansę na kredyt 15 tysięcy zł? Czy warto o to pytać na forum? Nie. Najlepiej jest skontaktować się z wybranym bankiem i dowiedzieć się bezpośrednio czy masz wystarczającą zdolność kredytową i wiarygodność kredytową, aby taki kredyt gotówkowy uzyskać.

czy mam szansę na kredyt 15 tysięcy zł

Jedną z najbardziej skuteczniejszych metod wyszukania najtańszego kredytu gotówkowego jest… porównanie ofert bankowych. No, nie ma innej możliwości, aby taki kredyt znaleźć.

Wyszukanie kredytu, zwłaszcza gotówkowego, jest łatwe, ponieważ ofert kredytowych (a właściwie propozycji kredytowych) jest bardzo dużo.

Ale czy masz szansę na uzyskanie kredytu na 15 tys. zł? Bez znaczenia czy będzie to kredyt samochodowy czy kredyt konsolidacyjny na 15 tys. zł. Konieczna jest zdolność kredytową i wiarygodność kredytowa. I w tym przypadku należy skontaktować się z bankiem (a nie pytać na forach kredytowych!).

Aby wybrać korzystny kredyt gotówkowy wg ceny, to porównanie ofert kredytowych należy dokonać na podstawie całkowitych kosztów kredytu oraz RRSO.

Przegląd kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach

Dla zainteresowanych ratą kredytu na 15 tys. zł. Ile wyniesie? Można skorzystać z kalkulatora kredytów gotówkowych i oszacować raty. Ale nie jest to żaden ranking, ponieważ rata jest tylko oszacowana, podobnie jak i koszt. Całkowity koszt kredytu może podać tylko bank na podstawie przedstawionej oferty. I podobnie to dotyczy raty kredytowej.

Przyjmując jednak pewne założenia można obliczyć ratę: jest jeden koszt – odsetki, zatem występuje tylko oprocentowanie nominalne, np. 11,49%. Ile wyniesie rata? To zależy od czasu spłaty – im dłużej będzie spłacany kredyt, to i rata będzie większa. Ale i jednocześnie koszt odsetkowy wzrośnie z każdym dodatkowym miesiącem spłaty.

Kredyt gotówkowy 15 tys. zł. RSO 11,48%. Raty równe – całkowity koszt odsetek (całkowity koszt kredytu).

  • 3 lata – 494,50 zł – 2 801,91 zł,
  • 4 lata – 391,19 zł – 3 777,06 zł,
  • 5 lat – 329,74 zł – 4 784,31 zł,
  • 6 lat – 289,21 zł – 5 823,30 zł.
W sytuacji, kiedy interesuje Ciebie konsolidacja kredytów na 15 tys. zł lub na inną kwotę, to należałoby sprawdzić na początku propozycje kredytowe. Przeczytaj również nie tylko jak uzyskać kredyt konsolidacyjny i w jakim banku., ale i na czym konsolidacja kredytów polega.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok