Kredyt konsolidacyjny 16 tys zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt konsolidacyjny 16 tys złKredyt konsolidacyjny 16 tys zł lub pożyczka na skonsolidowanie zadłużenia do 16 tys zł. Jaki bank wybrać na skonsolidowanie zadłużenia? Gdzie jest najlepsza konsolidacja kredytów i pożyczek? Sprawdź banki poniżej.

Jaki jest najtańszy kredyt konsolidacyjny? Który z banków jest najlepszy na konsolidację zadłużenia? Konsolidacja kredytów, pożyczek, linii kredytowych i kart kredytowych w jeden kredyt, z mniejszą ratą kredytową do 16 tys. zł. Płać jedną mniejszą ratę kredytową do jednego banku w terminie, który sam ustalisz. Porównanie ofert kredytów konsolidacyjnych Bank Millennium, mBank, PKO BP, Alior Bank.

Kredyt konsolidacyjny 16 tys zł porównanie banków

Plusy kredytów konsolidacyjnych

Jest to dobre rozwiązanie, kiedy suma wszystkich rat powoduje, że ciężko jest nam regulować zobowiązania. Konsolidacja kredytowa pozwala spłacić kredyty i pożyczki nowym kredytem. Zamiast kilku rat (np. pożyczka gotówkowa na 5000 zł na 3 lata, kredyt gotówkowy 7000 zł 7 lat, zadłużenie na karcie kredytowej 4000 zł), płaconych w różnych terminach, mamy jeden kredyt bankowy. Ponadto nowa rata może być niższa niż suma rat płaconych dotychczas. Zwiększamy jednocześnie zdolność kredytową, a dodatkowo możemy liczyć na dodatkową gotówkową.

Minusy kredytów konsolidacyjnych

Jaki jest minus konsolidacji kredytowej? O ile kredyt konsolidacyjny wpływa na to, że będziemy płacić mniejszą ratę kredytową, to jednak wydłuża się okres spłaty kredytu. Kredyt jest zaciągany na dłuższy okres czasu, tak, aby rata była mniejsza. Jednakże dłuższy okres kredytowania, to również więcej odsetek do zapłacenia, a tym samym kredyt jest droższy.

Warto zastanowić się, które rozwiązanie jest dla nas bardziej korzystne. Czy damy radę, jeszcze przez jakiś czas regulować zobowiązania, aż „zejdzie” nam jeden kredyt lub pożyczka, zaciskając pasa i oszczędzając, czy może lepiej poprawić sytuację finansową, łapiąc oddech finansowy z kredytem konsolidacyjnym?

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok