Kredyt gotówkowy Świecie

Kredyt gotówkowy Świecie. Dobry kredyt lub pożyczka gotówkowa? Wszystko sprowadzana się do wyboru taniego kredytu gotówkowego, a bez porównania dostępnych ofert będzie to bardzo trudne (ale możliwe).

kredyt gotówkowy Świecie

Jest kilka możliwości, aby zapoznać się z propozycjami banków. Niekoniecznie najbardziej efektywne, ale z pewnością popularne, jest odwiedzenie oddziału banku. I to właściwie kilku, a nie jednej, jeżeli chcesz dokonać odpowiedniego porównania. Na pewno jest to proces czasochłonny, bo nie tylko należy odwiedzić placówkę bankową w Świeciu w godzinach jej pracy, ale i następnie poczekać na swoją kolejkę i spędzić przy stoliku z pracownikiem banku kilka lub kilkanaście minut.

Jeżeli zależy Tobie na czasie i komforcie, to z propozycjami banków możesz się zapoznać poniżej. Aktualne kredyty i pożyczki gotówkowe, wysyłasz wniosek kontaktowy i to bank przedzwoni do Ciebie. Bez wychodzenia z domu.

Banki, kredyty Świecie. Placówki bankowe

Przegląd banków i placówek bankowych w Świeciu.

Bank Spółdzielczy w Świeciu
Wojska Polskiego 127A
52 333 16 10

Oddział Partnerski Santander Consumer Bank Świecie
Duży Rynek 10
52 330 34 01

Bank Spółdzielczy w Świeciu – Punkt Kasowy
Generała Józefa Hallera 7
52 330 02 02

Bank Spółdzielczy w Świeciu. Oddział Kasowy
Aleja Jana Pawła II 6
52 333 48 73

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Świeciu n/Wisłą
ul. Duży Rynek 12
52 562 27 52

Santander Bank Polska S.A.
Klasztorna 14
781 119 999

Bank Pekao S.A.
ul. Duży Rynek 11
52 333 05 76

PKO Bank Polski S.A. Agencja
Paderewskiego 4a
52 331 16 02

Bank Millennium
Mickiewicza 20
801 331 331

Placówki bankowe, oddziały banków (komercyjne, spółdzielcze) – styczeń 2022. Kredyty gotówkowe Świecie (powiat świecki – województwo kujawsko-pomorskie).

Porównanie kredytów pod względem ceny

Kontaktując się z bankiem w sprawie kredytu, nie tylko otrzymasz podstawowe informacje dotyczące warunków kredytowych, ale także bank przekaże Tobie formularz informacyjny, w którym znajdą się szczegółowe wyliczenia. Zapoznasz się nie tylko z wysokością raty, ale przede wszystkim poznasz całkowity koszt kredytu oraz jego RRSO.

Mając już zaledwie dwa takie wyliczenia z różnych banków, możesz te oferty porównać i wybrać tańszy kredyt.

Jeżeli zdecydujesz się na pożyczkę pozabankową w firmie pożyczkowej, niezależnie czy w firmie stacjonarnej czy internetowej, również dokonaj takiego porównania.

Całkowity koszt kredytu oraz jego RRSO pokazuje wszystkie koszty, które są bezpośrednio związane z kredytem:

  • odsetki,
  • prowizje,
  • opłaty dodatkowe.

To wszytko wpływa na jego cenę. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z produktów dodatkowych w celu np. obniżki oprocentowania, to sprawdź ich cenę (w przypadku kont bankowych mogą to być opłaty za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłatę pieniędzy z bankomatów). Dodatkowe koszty niekiedy mogą być wyższe niż korzyści z obniżki oprocentowania czy prowizji.

Każdy koszt całkowity należy porównywać dla kredytów tego samego rodzaju, tzn. co do wysokości, czasu spłaty oraz rodzaju rat (malejące lub stałe).

Pamiętaj! Rata kredytowa nie jest wyznacznikiem „taniości” kredytu. Im dłuższy jest okres kredytowania, to rata maleje, ale cena kredytu rośnie – zwiększa się koszt odsetkowy.

Kredyty i pożyczki:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok