Kredyt gotówkowy Andrychów

Kredyt gotówkowy Andrychów oraz pożyczki gotówkowe. Jeżeli szukasz odpowiedniego kredytu bądź pożyczki gotówkowej, to najlepiej skontaktuj się z wybranym bankiem. Tylko przedstawiciel banku możesz sprawdzić Twoją wiarygodność kredytową i zdolność kredytową.

kredyt gotówkowy Andrychów

Należy zwrócić uwagę na to, aby dany kredyt gotówkowy był jak najtańszy. Niezależnie od tego czy ten kredyt szukamy bezpośrednio w Andrychowie, zbierając oferty bankowe, czy korzystając z propozycji udostępnionych na stronie internetowej poniżej.

O tym czy masz szansę na kredyt gotówkowy, tak naprawdę nie zależy od banku, ale od Twojej zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej. Warto zatem sprawdzić propozycje kredytowe w bankach, wybrać jeden lub dwa banki i skontaktować się w sprawie kredytu. Warto wiedzieć, że najczęściej jest tak, że im lepsza będzie ocena kredytowa dokonana przez bank, tym lepsze będą warunki kredytowe.

Kredyt gotówkowy Andrychów. Przegląd banków

Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad kredytem 10 000 zł, czy „tylko” na 2 000 zł, to bez porównania ofert, nie ma co myśleć o tym, że trafimy na tani kredyt. Oferty (a właściwie propozycje kredytowe), które pojawiają się w reklamach można włączyć do naszej analizy kredytowej, ale nie należy na ich podstawie, a zwłaszcza po obejrzeniu reklamy, podejmować decyzji o wyborze banku.

Podsumowując: odpowiedzi na pytanie dotyczące najlepszego dla Ciebie kredytu gotówkowego nie znajdziesz na forach kredytowych, a co więcej, możesz zostać wprowadzony w błąd. Podobnie w takim wyborze nie pomogą znajomi czy rodzina.

Jeżeli chcesz wiedzieć na jakie warunki kredytowe możesz liczyć lub jaką masz zdolność kredytową, to najlepszym wyjściem jest kontakt z wybranym bankiem.

Placówki bankowe w Andrychowie:

Andrychów Oddział Partnerski Santander Consumer Bank
Krakowska 71

ING Bank Śląski Oddział w Andrychowie
Włókniarzy 1 A

 • PKO Bank Polski. Oddział 1 w Andrychowie
  Krakowska 138
 • Agencja
  Włókniarzy 16

ABS Bank Spółdzielczy
Krakowska 112

Alior Bank. Placówka Partnerska
Krakowska 96

 • Bank Pekao
  Krakowska 140 A
 • Placówka partnerska
  Rynek 24

Millennium Bank Partner
Krakowska 73

Bank Pocztowy Andrychów
Krakowska 100

Getin Noble Bank. Placówka Partnerska
Krakowska 136

Pozostałe, kredyty i pożyczki:

A co z pożyczką gotówkową niebankową w firmach pożyczkowych? Pożyczki gotówkowe Andrychów

Oczywiście pożyczkę pozabankową znajdziesz między innymi w firmach pożyczkowych internetowych, które udzielają pożyczek ratalnych. Na pewno będzie ona droższa niż podobna pożyczka bankowa, dlatego istotne jest, aby dokładnie porównać dostępne oferty.

Niektóre firmy pożyczkowe kuszą pożyczkami gotówkowymi, obiecując, że pożyczą pieniądze bez sprawdzania w BIK. Owszem, nie sprawdzają w bazie BIK (ale na pewno sprawdzą potencjalnego klienta w bazach dłużników), ale i tak MUSZĄ oszacować zdolność kredytową.

Jeżeli firma zdecyduje się na udzielenie pożyczki, to musimy zdawać sobie sprawę, że nie będzie to tania pożyczka. Żadna pożyczka pozabankowa bez promocji (np. pierwsza pożyczka za darmo, a takich pożyczek na raty nie znajdziesz) nie będzie tańsza niż w banku.

Tania pożyczka pozabankowa w Andrychowie

Tania pożyczka pozabankowa na raty, czyli jaka? O tym czy taka pożyczka jest droga czy bardzo droga, decyduje jej koszt całkowity (czyli wszystkie podliczone koszty). Należy na to zwrócić zwłaszcza szczególną uwagę, bo im więcej czasu poświęcisz na sprawdzenie ofert pożyczkowych, tym większa szansa na to, że dokonasz korzystniejszego wyboru.

Z wybraną firmą pożyczkową internetową możemy się skontaktować np. telefonicznie lub sprawdzisz szczegóły oferty na stronie internetowej. Najczęściej jest tak, że należy wypełnić wniosek pożyczkowy, a następnie firma przedzwoni, aby potwierdzić wszystkie dane, łączenie z uzyskiwanymi dochodami. Umowę pożyczkową powinniśmy podpisać dopiero wówczas, kiedy zaakceptujemy wszystkie postanowienia umowy.

Pożyczka gotówkowa pozabankowa np. na 2000 zł na 2 lata, oznacza, że przez kolejne 24 miesiące będziesz obciążony ratą w wysokości ok. 120-150 zł. Należy wziąć to pod uwagę, ponieważ o taką kwotę będzie uszczuplony Twój domowy budżet.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok