Konsolidacja 10000 zł

Konsolidacja 10000 złKonsolidacja 10000 zł w banku. Szukasz odpowiedniego i najtańszego kredytu na skonsolidowanie zadłużeń bankowych? Zapoznaj się z listą banków, w których o taki kredyt może wnioskować.

Konsolidacja jest dobrym rozwiązaniem, kiedy chcesz spłacić zadłużenia wynikające z kredytów i pożyczek gotówkowych i zamiast kilku rat kredytowych płacić tylko jedną i to w jednym banku. Skonsolidować można zarówno kredyty i pożyczki gotówkowe, jak i zadłużenie na kartach kredytowych i limity kredytowe na kontach bankowych. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertą bankową i wybrać odpowiedni kredyt konsolidacyjny.

Konsolidacja do 10 000 zł

Jak to wygląda w praktyce? Przykładowo masz łączne zadłużenie na 10 tys zł, które wynika ze spłacanej pożyczki gotówkowej w wysokości 2 tys zł, kredytu gotówkowego 4 tys zł, karta kredytowa, to kolejne 3 tys zł oraz limit kredytowy w koncie 1 tys zł. Płacisz miesięczną łączną ratę w wysokości 300 zł. Jeżeli masz zdolność kredytową, możesz wypełnić wniosek kredytowy w banku o kredyt konsolidacyjny. W przypadku pozytywnej odpowiedzi, zostaje przyznany Tobie kredyt konsolidacyjny, z niego bank spłaca Twoje zadłużenia, a Ty masz jeden kredyt, w jednym banku. A rata kredytowa pewnie będzie znacznie niższa, niż suma rat płaconych dotychczas. Ile ona wyniesie zależeć będzie zarówno od oferty kredytowej, ale i od długości kredytowania.

Plusem kredytów konsolidacyjnych jest to, że można obniżyć ratę kredytową, ale nie oznacza to wcale, że kredyt jest tańszy. Coś za coś, niestety. Rata kredytowa jest niższa, ale kosztem wydłużenia okresu spłaty, a tym samym kredyt jest droższy, ponieważ wydłużony okres kredytu powoduje, że płacimy dłużej odsetki. Poza tym, jeżeli jest opłata przy poprzednich kredytach czy pożyczkach, za wcześniejszą spłatę, to jest również dodatkowy koszty. Kredyt konsolidacyjny pozwala złapać oddech w finansach, ale jeżeli nie zadłużamy się na nowo.


Konsolidacja do 18 tys. zł: Kredyty konsolidacyjne 18000 zł

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok