Kredyt gotówkowy 10 tys. zł 7 lat

Kredyt gotówkowy 10 tys. zł 7 lat na dowolny cel. Sprawdź z najnowszą listą banków, gdzie zapytać o kredyt gotówkowy na 10 tys. zł z długim okresem kredytowania (84 miesiące). Nie chcesz chodzić po bankach? Wyszukaj kredyt na 10 tys zł przez internet.

kredyt gotówkowy 10 tys. zł 7 lat

Każdy z banków może wymagać trochę innych dokumentów wymaganych przy składaniu wniosku kredytowego. Najczęściej wymagane przy kredycie lub pożyczce gotówkowej jest udokumentowany dochód.

 • umowa o pracę na czas nieokreślony/określony,
 • umowa cywilno-prawna (umowa o dzieło, umowa zlecenia),
 • ostatni odcinek renty lub emerytury
Osoby prowadzące działalność gospodarczą zamierzający wziąć kredyt konsumencki muszą przygotować wypis z KRS lub wpis do ewidencji działalności, NIP i REGON, zaświadczenie o uzyskiwanych przychodach oraz kosztach i dochodach. Wymagane będzie z pewnością zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu ze składkami, zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o niezaleganiu z podatkami.

Przy kredytach powyżej 10-15 tys. zł banki niekiedy wymagają zgody współmałżonka na zaciągnięcie kredytu, przedstawienia poręczyciela lub konieczność wykupienia ubezpieczenia.

Kredyt gotówkowy 10 tys. zł na 7 lat oszacowanie rat

Kontaktując się z wybranym bankiem, poprzez formularz kontaktowy, otrzymamy pełną informację o wymaganych dokumentach oraz dowiemy się także czy mamy wystarczającą zdolność kredytową, aby zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w określonej kwocie.

Rata kredytowa również będzie zależeć od ostatecznej oceny kredytowej wystawionej przez bank, dlatego na tym etapie, jeżeli korzystasz z kalkulatorów kredytowych, to możesz ją wyłącznie oszacować.

A my ją wyliczymy dokładnie, przy założeniach, że jest to kredyt gotówkowy na 10 tys. zł, z oprocentowaniem nominalnym w skali roku 11,69%. Jest to jedyny koszt kredytu (odsetki), a raty są równe.

Kredyt gotówkowy 10 tys. zł. RSO 11,69%. Raty równe.

 • 4 lata – 261,82 zł.
 • 5 lat – 220,88 zł,
 • 6 lat – 193,89 zł,
 • 7 lat – 174,87 zł.

I tak jak można było oczekiwać, rata kredytu będzie się zmniejszać wraz z wydłużeniem czasu spłaty. Jednocześnie jednak koszt (odsetkowy = całkowitemu) kredytu będzie coraz większy.

Kredyt gotówkowy 10 tys. zł. RSO 11,69%. Koszt odsetkowy jest jednocześnie kosztem całkowitym.

 • 4 lata – 2 567,30 zł.
 • 5 lat – 3 252,87 zł,
 • 6 lat – 3 960,34 zł,
 • 7 lat – 4 689,40.

Koszt całkowity zawsze będzie większy im dłużej regulowane jest zobowiązanie. I o tym należy zawsze pamiętać ustalając ratę i jednocześnie czas kredytowania.

Czy wiesz, że konsolidacja kredytów gotówkowych pozwala na połączenie wielu kredytów w jeden i umożliwia płacenie tylko jednej i niższej raty?

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok