Kredyt gotówkowy 110 tys zł

Kredyt gotówkowy 110 tys zł w banku. Nie trzeba daleko szukać, aby sprawdzić banki i kredyty gotówkowe na 110 tys zł. Skorzystaj z wyszukiwarki kredytów gotówkowych i oszacuj raty. Dodatkowo skontaktujesz się z wybraną instytucją, a doradca przedzwoni do Ciebie. To Ty sam wybierasz Bank.

kredyt gotówkowy 110 tys zł

Najtańszy, najlepszy kredyt gotówkowy na 110 000 zł? Jaki jest korzystny bank z najmniejszymi kosztami? Nie ma niestety jednej i prostej odpowiedzi. Wszystko zależy od naszej wiarygodności kredytowej, zakładając, że mamy odpowiednią zdolność kredytową, jak również i od samej oferty bankowej. Można jednak sprawdzić kredyty gotówkowe, a nawet i wstępnie je porównać.

Kredyt gotówkowy 110 tys. zł w przeglądzie banków

Kredyt gotówkowy 110 tys. zł w banku jest. I to nie tylko na taką kwotę. Nie należy on do najmniejszych i bez względu na to, jaki czas kredytowania wybierzemy, to i tak rata kredytowa będzie bardzo duża. Kto może o taki kredyt wnioskować? Oczywiście, tylko osoby, które mają odpowiednią zdolność kredytową. I pozytywną historię kredytową w BIK.

Poniższa lista banków umożliwia wysłanie formularza kontaktowego. Bank wyliczy wówczas naszą wstępna zdolność kredytową. Jeżeli ją mamy, to będzie mógł przedstawić wstępną ofertę kredytową.

W dziale z kredytami gotówkowymi sprawdzisz także Kredyt Gotówkowy na 140 000 zł, natomiast na podstronie serwisu województwo lubelskie przegląd banków w poszczególnych miejscowościach.

Czy kredyt gotówkowy jest kredytem celowym?

Kredyt celowy, to zgodnie z Prawem Bankowym, kredyt na określony cel, który dodatkowo powinien być zapisany w umowie kredytowej. Jednak w większości kredytów gotówkowych, ten cel nie jest wskazany. Bardziej to przypomina wówczas pożyczkę gotówkową. Wykorzystanie uzyskanych w ten sposób pieniędzy, nie trzeba definiować w umowie.

Kredytem celowym jest taki kredyt, którego cel jest precyzyjnie zdefiniowany, a warunkiem jego otrzymania jest jego realizacja. Przykładem kredytu celowego jest kredyt konsolidacyjny czy kredyt hipoteczny.

Pożyczka gotówkowa może być przeznaczone na dowolny cel, z wyłączeniem finansowania działalności gospodarczej. Można ją zatem przeznaczyć na remont mieszkania lub domu, zakup samochodu z ogłoszenie czy na jakikolwiek inny cel.

Kredyt gotówkowy na 110 tys. zł i rata kredytowa

Wysokość raty dla kredytu gotówkowego na 110 tys. zł będzie zależeć od parametrów oferty i samego kredytu. Taką ratę można jednak oszacować.

Przyjmując, że jest to kredyt z oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 11,29% i odsetki są jedyny kosztem, to wysokość raty równej wyniesie:

  • 7 lat – 1 900,28 zł,
  • 8 lat – 1 745,18 zł,
  • 9 lat – 1 626,53 zł,
  • 10 lat – 1 533,36 zł.

A jaki jest koszt takiego kredytu? Całkowity, który jest jednocześnie kosztem odsetkowym wynosi odpowiednio:

  • 7 lat – 49 623,74 zł,
  • 8 lat – 57 537,23 zł,
  • 9 lat – 65 665,35 zł,
  • 10 lat – 74 003,62 zł.

Wszystkie wyliczenia, i to dotyczące samych rat, jak i kosztów, są bardzo wysokie. Ale niezależnie czy byłby to dziesięciokrotnie mniejszy kredyt, czy jeszcze większy, to oferty kredytów należy porównywać, aby znaleźć tańszy kredyt. I zawsze przemyśleć, czy finansowanie w takiej wysokości jest absolutnie potrzebne?

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok