Kredyt gotówkowy na samochód

Kredyt gotówkowy na samochód lub pożyczka w banku. W zależności gdzie i jaki chcemy kupić samochód, mamy kilka opcji i możliwości do wyboru. Może to być tradycyjny kredyt samochodowy, pożyczka samochodowa lub pożyczka gotówkowa – poniżej znajduje się lista banków oraz zestawienie pożyczek i kredytów gotówkowych.

kredyt gotówkowy na samochód

Zadając sobie pytanie gdzie jest tani kredyt gotówkowy na samochód np. na 20 tys zł na 7 lat należy na początku sprawdzić propozycje kredytowe w bankach. Dopiero w następnym kroku powinno być porównanie ich uwzględniając RRSO lub całkowity koszt.

Kredyt gotówkowy na 6 lat

Zamiast chodzić po bankach możemy zapoznać się z propozycjami kredytowymi przez internet. Poniżej znajduje się lista banków, w których możemy o taki kredyt lub pożyczkę zapytać.

Kredyt gotówkowy lub pożyczka na samochód

Pamiętaj o tym, aby nie patrzeć tylko na oprocentowaniem nominalne, ponieważ nie jest to jedyny koszt kredytowe. Banki starają się wyeksponować je jako szczególnie atrakcyjne i najważniejsze. O koszcie kredytu decyduje jeszcze prowizja, dodatkowe opłaty czy ubezpieczenie (Czy ubezpieczenie komunikacyjne OC jest obowiązkowe?). Także wybór rat (stałe lub malejące) mają wpływ na koszt kredytu.

Każdą propozycję kredytową można negocjować z bankiem. Może zapytać o obniżenie oprocentowania, jeżeli założymy rachunek w tym banku i będziemy przelewać regularnie wynagrodzenie pracownicze lub świadczenie emerytalno-rentowe. Zapytajmy o wakacje kredytowe, czyli czy jest możliwość z odroczenia spłaty kredytu na pewien czas.

Kredyt na zakup samochodu sprawdzisz również w dziale z kredytami samochodowymi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok