Marek Kamiński – autor artykułów na blogi kredytyporownywarka.pl

Marek Kamiński - ekspert ds. kredytów. Autor artykułów na blogu kredytyporownywarka.pl
Marek Kamiński – ekspert ds. kredytów. Autor artykułów na blogu kredytyporownywarka.pl

Moją pasją są szeroko pojęte finanse i ekonomia. Skończyłem Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Zainteresowania dotyczą nie tylko bankowości i oferowanych produktów, ale i ich analiza.

Udostępniona wiedza, to efekt kilku lat doświadczeń. Co prawda jest to jedno z wielu hobby, ale prawdopodobnie jedno z najważniejszych, bo dotyczy kwestii finansowych, z którymi można podzielić się z innymi.

Czy jestem ekspertem finansowym? Kredytowym, jak najbardziej, bo lata doświadczeń, liczby przeanalizowanych materiałów z banków i firm pożyczkowych, pozwala mi tak twierdzić. I nie pobieram za to żadnego wynagrodzenia!

Pamiętaj, że nawet podstawowa wiedza w zakresie produktów finansowych, pozwala podejmować bardziej racjonalne wybory. A ze zrozumiałą informacją w formach poradnikowych, a nawet edukacyjną będziesz miał do czynienia, jeżeli zapoznasz się z napisanymi przeze mnie artykułami. Zapraszam do lektury!

Scroll to Top
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok