KREDYT GOTÓWKOWY 3 tys zł. Pożyczka gotówkowa na 3 tys. zł na dowolny cel. Sprawdź najnowsze propozycje banków lub w firmach pożyczkowych.

kredyt gotówkowy 3 tys zł

Każda umowa o kredyt gotówkowy musi być zawarta na piśmie. W umowie powinien znaleźć się:

  • termin spłaty,
  • wysokość oprocentowania,
  • wysokość prowizji oraz cel przeznaczenia kredytu.

Jeżeliby takie pieniądze zostały przeznaczone na inny cel, niż ten zadeklarowany w umowie, to bank może zażądać natychmiastowej spłaty całego kredytu. Dzieje się tak dlatego, że w przypadku kredytu bank oddaje do dyspozycji kredytobiorcy pieniądze, które pochodzą z depozytów, które zgromadził od klientów banku

Pożyczka gotówkowa może być natomiast przeznaczona na dowolny cel. Jeżeli nie przekracza 500 zł, to zawarta umowa nie musi być sporządzona na piśmie, chyba że pożyczamy w banku, SKOK-u lub w firmie pożyczkowej. W przypadku pożyczek gotówkowych nie jest wymagane określenie wysokości oprocentowania czy też terminu spłaty.

A ile wyniosą szacunkowe raty, w zależności od długości kredytowania? Wyliczenia szacunkowe dla kredytu gotówkowego na 3 tys zł w banku.

  • 1 rok – 257 zł,
  • 2 lata – 128 zł,
  • 3 lata – 92 zł,
  • 4 lata – 71 zł.

Im dłuższy jest okres kredytowania, tym mniejsza rata. Ale: koszt kredytu rośnie, ponieważ zapłacimy więcej odsetek od pożyczonego kapitału.

Kredyt gotówkowy 3 tys zł porównanie banków

Poniżej znajduje się zestawienie banków, w których o taki kredyt możemy zapytać:

Pożyczkę gotówkową na 3 tys. zł można również otrzymać w firmie pożyczkowej internetowej. Mamy do wyboru krótkoterminowe pożyczki do 60 dni oraz pożyczki ratalne do 48 miesięcy.

W takim przypadku, kiedy jest potrzebna taka pożyczka, należy skorzystać z wyszukiwarki pożyczek pozabankowych:

POŻYCZKI POZABANKOWE DO 60 DNI
POŻYCZKI POZABANKOWE NA RATY

Pamiętajmy jednak o tym, że o ile możemy wyszukać pożyczki krótkoterminowe darmowe dla nowych klientów, to w przypadku pożyczek ratalnych, takiej możliwości nie ma. Pożyczka gotówkowa na 3 tys. zł ratalna będzie znacznie droższa od takiej samej pożyczki udzielonej przez bank. Firmy pożyczkowe, co prawda stosują mniej restrykcyjne warunki udzielania pożyczek, ale i tak zbadają naszą zdolność kredytową.

Pożyczka gotówkowa na raty do 3 tys. zł jest możliwa do uzyskania w wielu firmach pożyczkowych, nawet do 48 miesięcy.

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.