Kredyt 120 tys na 10 lat

kredyt 120 tys na 10 lat gotówkowy konsolidacyjny hipotcznyKredyt 120 tys na 10 lat: gotówkowy, hipoteczny lub konsolidacyjny. Wybierz kredyt i sprawdź propozycje kredytowe w bankach. W serwisie kredytyporownywarka.pl znajdziesz propozycje kredytowe w bankach na dowolny cel, zakup nieruchomości oraz na skonsolidowanie zadłużenia.

Każdy kredyt bankowy jest udzielany na konkretny cel. Możemy wyróżnić: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe czy kredyty konsolidacyjne. Pieniądze uzyskane z kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, nie trafią do naszych rąk, tylko np. do dewelopera lub sprzedającego nieruchomość. Kwota kredytu konsolidacyjnego zostanie przelana do banków, aby spłacić nasze aktualne kredyty i pożyczki (a jeżeli jest to kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką, to te dodatkowe pieniądze wpłyną na nasze konto).

Natomiast kredyty gotówkowe (jak również kredyty odnawialne w ROR czy karty kredytowe), generalnie są stosowane zamiennie z pożyczkami gotówkowymi – klient nie musi deklarować na co wyda uzyskane pieniądze.

Kredyt 120 tys na 10 lat. GOTÓWKOWY

W powyższych możesz się zapoznać z propozycjami banków. To także szybki kontakt z wybranym bankiem – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i przedstawiciel banku do nas przedzwoni.

Ile natomiast wyniesie rata kredytowa, zależeć będzie od oferty konkretnego banku (biorącego pod uwagę indywidualną ocenę kredytowa). Poniższe wyliczenia zostały przeprowadzone na podstawie porównywarki kredytowej:

  • Kredyt w banku 1 – RRSO 7,44%, wysokość raty 1405,70 zł,
  • Kredyt gotówkowy w banku 2 oferta specjalna – RRSO 7,44%, wysokość raty 1405,70 zł,
  • Pożyczka gotówkowa w banku 3 – RRSO 7,64%, wysokość raty 1417,28 zł,
  • Pożyczka online dla nowych klientów w banku 4 – RRSO 10,50%, wysokość raty 1587,66 zł.

Porównując kredyty pod względem ceny, należy zwracać uwagę na RRSO – Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania oraz na koszt całkowity kredytu. RRSO to inaczej całkowity koszt kredytu w ujęciu procentowym. Im jest on mniejszy, tym kredyt jest tańszy. Może on wynieść 0% – wówczas nie ponosimy żadnych kosztów związanych z kredytem, ale może przyjąć wartość i 2000% (!) w przypadku pożyczek krótkoterminowych nie bankowych.

Przeważnie w przypadku kredytów i pożyczek gotówkowych RRSO zawiera się w przedziale 20% – 30%.

Kredyt 120 tys na 10 lat. KONSOLIDACYJNY

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy jest przeznaczany na skonsolidowanie posiadanych zadłużeń bankowych. Pozwala on na „połączenie” posiadanych zobowiązań w jeden kredyt. Najczęściej konsolidacji podlegają kredyty i pożyczki gotówkowe, zadłużenie w rachunku ROR, karty kredytowe oraz… kredyty konsolidacyjne.

Największym plusem konsolidacji kredytów jest zredukowanie posiadanych zadłużeń do jednego kredytu oraz obniżenie wysokości raty kredytowej w stosunku do sumy rat, które płaciliśmy przed konsolidacją. Oczywiście obniżenie raty kredytowej nie wynika z tego, że jest to tani kredyt, tylko z faktu wydłużenia okresu spłaty.

Niektóre banki w ramach konsolidacji proponują również dodatkową gotówkę. Wynika to z faktu, że konsolidacja poprawia naszą zdolność kredytową.

Kredyt na zakup nieruchomości znajdziesz w dziale z kredytami hipotecznymi: Kredyt 120 tys na 10 lat. HIPOTECZNY

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok