Kredyt 120 tys na 10 lat

kredyt 120 tys na 10 lat gotówkowy konsolidacyjny hipotcznyKredyt 120 tys na 10 lat: gotówkowy, hipoteczny lub konsolidacyjny. Wybierz kredyt i sprawdź propozycje kredytowe w bankach. W serwisie kredytyporownywarka.pl znajdziesz propozycje kredytowe w bankach na dowolny cel, zakup nieruchomości oraz na skonsolidowanie zadłużenia.

Każdy kredyt bankowy jest udzielany na konkretny cel. Możemy wyróżnić: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe czy kredyty konsolidacyjne. Pieniądze uzyskane z kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, nie trafią do naszych rąk, tylko np. do dewelopera lub sprzedającego nieruchomość. Kwota kredytu konsolidacyjnego zostanie przelana do banków, aby spłacić nasze aktualne kredyty i pożyczki (a jeżeli jest to kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką, to te dodatkowe pieniądze wpłyną na nasze konto).

Natomiast kredyty gotówkowe (jak również kredyty odnawialne w ROR czy karty kredytowe), generalnie są stosowane zamiennie z pożyczkami gotówkowymi – klient nie musi deklarować na co wyda uzyskane pieniądze.

Kredyt 120 tys na 10 lat. GOTÓWKOWY

Powyższa porównywarka ułatwia oszacowanie rat kredytowych oraz zapoznania się propozycjami banków. To także szybki kontakt z wybranym bankiem – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i przedstawiciel banku do nas przedzwoni.

Porównując kredyty pod względem ceny, należy zwracać uwagę na RRSO – Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania oraz na koszt całkowity kredytu. RRSO to inaczej całkowity koszt kredytu w ujęciu procentowym. Im jest on mniejszy, tym kredyt jest tańszy. Może on wynieść 0% – wówczas nie ponosimy żadnych kosztów związanych z kredytem, ale może przyjąć wartość i 2000% (!) w przypadku pożyczek krótkoterminowych nie bankowych.

Przeważnie w przypadku kredytów i pożyczek gotówkowych RRSO zawiera się w przedziale 20% – 30%.

Kredyt 120 tys na 10 lat. KONSOLIDACYJNY

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy jest przeznaczany na skonsolidowanie posiadanych zadłużeń bankowych. Pozwala on na „połączenie” posiadanych zobowiązań w jeden kredyt. Najczęściej konsolidacji podlegają kredyty i pożyczki gotówkowe, zadłużenie w rachunku ROR, karty kredytowe oraz… kredyty konsolidacyjne.

Największym plusem konsolidacji kredytów jest zredukowanie posiadanych zadłużeń do jednego kredytu oraz obniżenie wysokości raty kredytowej w stosunku do sumy rat, które płaciliśmy przed konsolidacją. Oczywiście obniżenie raty kredytowej nie wynika z tego, że jest to tani kredyt, tylko z faktu wydłużenia okresu spłaty.

Niektóre banki w ramach konsolidacji proponują również dodatkową gotówkę. Wynika to z faktu, że konsolidacja poprawia naszą zdolność kredytową.

Kredyt na zakup nieruchomości znajdziesz w dziale z kredytami hipotecznymi: Kredyt 120 tys na 10 lat. HIPOTECZNY

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok