Szukam kredytu w banku

2023-05-22 – ostatnia aktualizacja

Szukam kredytu w banku. Najtańszego! Najlepszego! Ale tutaj pojawia się zasadnicze pytanie: jaki to ma być kredyt? Czy jest to kredyt gotówkowy? Czy może jest to kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu? Może przecież być również kredyt konsolidacyjny, aby skonsolidować kredyty i pożyczki bankowe.

szukam kredytu w banku

Oczywiście zawsze kredyt w banku jest lepszy niż jakakolwiek pożyczka w firmie pożyczkowej. Zresztą kredytu tam nie dostaniemy.

Natomiast poniżej, zapoznasz się z propozycjami banków w segmencie dwóch najbardziej popularnych kredytów i pożyczek bankowych: gotówkowych i konsolidacyjnych.

Szukam kredytu gotówkowego w banku

Przegląd najnowszych i najciekawszych ofert kredytów oraz pożyczek gotówkowych w bankach. Jak przekazać informację, że jesteś zainteresowany kredytem? Wystarczy wypełnić w kilka minut krótki formularz kontaktowy. To pozwali doradcy bankowemu skontaktować się z Tobą telefonicznie.

Jeżeli szukasz kredytu gotówkowego, to na pewno lista ułatwi sprawdzenie jakie są aktualne propozycje w zakresie kredytów i pożyczek gotówkowych. Obejmują ona wiele najpopularniejszych banków, w których są zarówno zwykłe kredyty gotówkowe, jak i te internetowe.

Banki mogą udzielić kredytu gotówkowego na maksymalnie 250 tys. zł. Na
leży jednak mieć świadomość, że konieczne będzie bardzo wysoka zdolność kredytowa. A i rata kredytowa nie będzie najmniejsza.

Tak na marginesie: zdolność kredytowa jest niezbędna przy składaniu każdego wniosku o kredyt lub pożyczkę.
Przykładowe wyliczenia rat i kosztów dla znacznie mniejszego finansowania: kredyt gotówkowy 5 tys. zł.

Szukam kredytu konsolidacyjnego

Czym jest kredyt konsolidacyjny i konsolidacja? To taki sam kredyt konsumencki jak kredyt gotówkowy czy samochodowy. Jest mu bardziej bliżej do kredytu gotówkowego, ale różnica jest jednak zasadnicza.

Jest to kredyt, który można przeznaczyć tylko na spłatę wybranych zadłużeń bankowych.

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy przypomina kredyt gotówkowy. Natomiast drugi rodzaj konsolidacji – hipoteczna, która jest zabezpieczona na hipotece nieruchomości, oczywiście podobna jest do kredytu hipotecznego.

A co daje skonsolidowanie kredytów? Jeżeli spłacimy wybrane zobowiązania, to będziemy mieli mniej umów kredytowych. Ale większa zaleta konsolidacji jest taka, że można zmniejszyć nową ratę w stosunku do sumy rat miesięcznych konsolidowanych kredytów. A to dla wielu kredytobiorców oznacza możliwość znaczącej poprawy płynności finansowej.

Niestety, obniżka raty jest jednak możliwa tylko poprzez wydłużenie okresu spłaty. A sprawia, że zapłacimy więcej odsetek od kredytu. Może się również okazać, że całkowite zadłużenie będzie większe, niż to przed konsolidacją.

Szukasz kredytu konsolidacyjnego lub pożyczki konsolidacyjnej? Poniżej można zapoznać z niektórymi bankami które które mają w swojej ofercie kredyt konsolidacyjny.

Kredyt konsolidacyjny pozwala spłacić inne zadłużenia bankowe: kredyty gotówkowe, samochodowe, ratalne i zadłużenia w kartach kredytowych i w limitach kont osobistych. Informację o konsolidowanych zobowiązań uzyskasz w banku, z którym skontaktujesz się w sprawie kredytu.

Jaki kredyt jest najlepszy?

Jaki kredyt wybrać? Przede wszystkim musi to być tani kredyt. A jaki jest najtańszy? Oczywiście ten, którego koszty całkowite są najniższe w porównaniu z innymi ofertami bankowymi. Dlatego porównując kredyty zwracaj uwagę na najniższe koszty całkowite i oprocentowanie roczne rzeczywiste (RRSO).

Jeżeli szukasz kredytu, to znajdziesz go tylko w bankach i SKOK-ach, a nie w firmach pożyczkowych! W tych instytucjach są dostępne tylko pożyczki gotówkowe i to naprawdę, znacząco droższe niż podobne bankowe.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok