Kredyty i pożyczki gotówkowe dla firm

2024-03-11 – ostatnia aktualizacja

Kredyty i pożyczki gotówkowe dla firm: banki, firmy pożyczkowe i dotacja unijne. Na stronie niektóre z dostępnych ofert kredytowych i pożyczkowych dostępnych na rynku.
kredyty i pożyczki gotówkowe dla firm
Kredyty i pożyczki gotówkowe dla firm. Źródło: kredytyporownywarka.pl

Kredyt na niewielkie kwoty, bez ZUS i US, bez PIT i KPiR, jak i kredyty bankowe. Szybka procedura bankowe, na PIT, dla firm działających na rynku od wielu lat, ale i dla tych z krótkim stażem. Sprawdź poniżej oferty finansowe dla firm.

Jeżeli nie kredyt, to co?

Co zrobić, jeżeli dopiero co założyłeś firmę i żaden bank nie chce udzielić Tobie kredytu bankowego? Jest kilka możliwości.

Najmniej atrakcyjną ofertą są pożyczki gotówkowe dla firm, ale udzielane przez firmy pozabankowe. Są one stanowczo zbyt drogie, nie tylko pod względem kosztów, ale i wymaganych zabezpieczeń. Ale i takie znajdziemy.

Warto pomyśleć o założeniu rachunku bankowego firmowe. Będziesz mógł wystąpić z wnioskiem o uruchomienie linii kredytowej lub debetu w rachunku. Najlepiej sprawdzić dostępne oferty, porównać je i wybrać najbardziej korzystną opcję.

Inną możliwością jest leasing. Oferta leasingowa jest kierowa dla nowych i małych firm, średnich i dużych przedsiębiorstw. Pozwala na sfinansowanie inwestycji. Co można wziąć w leasing? Środki trwałe środki trwałe, posiadające postać materialną o minimalnym rocznym okresie przydatności, np. może to być leasing samochodu osobowego, ciężarowego czy dostawczego, leasing maszyn, leasing urządzeń. Również leasingowe są nieruchomości, ale wciąż jest to mało popularne.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok