Pożyczka gotówkowa 2500 zł

2023-05-19 – ostatnia aktualizacja

Pożyczka gotówkowa 2500 zł w banku czy w firmie pożyczkowej w internecie? Sprawdź, jaka jest tania pożyczka gotówkowa na 2500 zł: banki, firmy pożyczkowe pożyczki krótkoterminowe oraz ratalne.

pożyczka gotówkowa 2500 zł

Pożyczka gotówkowa na 2500 zł jest dość nietypową pożyczką. Przeważnie szukamy pożyczek na „pełne wartości”, np. na 1000 zł czy 2000 zł . Ale nie ma absolutnie żadnych problemów, aby znaleźć pożyczkę również na taką kwotę.

Pożyczkę gotówkową w takiej wysokości znajdziemy zarówno w banku, jak i w firmie pożyczkowej w internecie – na raty oraz krótkoterminową do 60 dni.

Tania lub najtańsza pożyczka w wysokości 2500 złotych? Wszytko zależy od tego w jakiej instytucji pożyczamy i jaki jest koszt całkowity takiej pożyczki (RRSO) w porównaniu do innych pożyczek gotówkowych.

Pożyczka gotówkowa 2500 zł w banku

Decydując się na pożyczkę bankową, niezbędne do jej uzyskania jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej. Zamiast pożyczki gotówkowej możemy również wybrać kartę kredytową lub limit w koncie bankowym.

Wniosek o pożyczkę, po wybraniu banku, możemy złożyć w oddziale banku lub jeżeli jest taka możliwość – online (pożyczka gotówkowa przez internet). Korzystając z porównywarki pożyczek gotówkowych wyszukamy zarówno pożyczki te standardowe, jak i internetowe.

Porównywarka pożyczek gotówkowych w bankach bardzie służy do oszacowania rat, niż do wyboru konkretnego banku.

Poniższe zestawienia umożliwiają wysłanie formularza kontaktowego, co pozwali na kontakt telefoniczny ze strony banku. Doradca na pewno dokona wstępnej oceny zdolności kredytowej, co umożliwi (lub nie – jeżeli zdolności nie będzie) przedstawienia szczegółów oferty.

2500 zł pożyczki – jaka rata?

Przykładowe obliczenia rat kredytowych. Pożyczka gotówkowa 2500 zł w banku przy założeniach, że oprocentowanie nominalne wynosi 11,89% i nie ma innych kosztów poza odsetkami.

Obliczenia dla rat równych oraz kosztów odsetkowych:

  • 10 miesięcy: 263,83 zł – 138,25 zł.
  • 15 miesięcy: 180,18 zł – 202,72 zł.
  • 20 miesięcy: 138,41 zł – 268,21 zł.
  • 24 miesiące: 117,56 zł – 321,33 zł.

Pożyczka gotówkowa 2500 zł krótkoterminowa do 60 dni

Korzystając z internetu i szukając pożyczki gotówkowej w firmach pożyczkowych online, znajdziemy dwa rodzaje pożyczek: krótkoterminowe do 60 dni (tzw. chwilówki) oraz pożyczki na raty.

Pożyczka pozabankowa internetowa, to jest dobre rozwiązanie (jeżeli jest tanie) dla osób, które nagle potrzebują dodatkowych środków, a nie mają czasu szukać firm pożyczkowych stacjonarnych. Korzystając z takiego zestawienia jak poniżej, możemy szybko wypełnić wniosek o pożyczkę na stronie firmy pożyczkowej.

Obecnie niewiele firm oferuje krótkoterminowe pożyczki w „promocji” za 0 zł. Ale oczywiście można takie znaleźć. Jest to pożyczka darmowa dla nowych klientów i oznacza, że nie zapłaci on żadnych odsetek, ani prowizji (RRSO 0%) pod warunkiem, że ureguluje ją w terminie.

Wybierając pożyczkę gotówkową 2500 przez internet, wniosek pożyczkowy wypełniamy na stronie wybranej firmy pożyczkowej.

Pożyczka gotówkowa 2500 zł na raty

Pożyczka gotówkowa 2500 zł na raty może być alternatywą dla pożyczki bankowej. Taka pożyczka wiąże się mniejszą liczbą formalnościami i mniej restrykcyjnym podejściem do składanego wniosku. Nie oznacza to wcale, że każdy wnioskujący otrzyma pożyczkę. Musi on oczywiście przejść pozytywnie procedurę weryfikacyjną.

Po potwierdzeniu tożsamości i sprawdzeniu jego wiarygodności finansowej, firma pożyczkowa może wydać pozytywną decyzję o udzielenia pożyczki.

Nie miejmy jednak złudzeń: taka pożyczka na 2500 zł w ratach miesięcznych na pewno będzie zdecydowanie droższa niż w banku.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok