Kredyt gotówkowy na 250 tys. zł dostępny w jakim banku?

kredyt gotówkowy 250 tys zł w jakim banku

Kredyt gotówkowy na 250 tys. zł jest dostępny… No właśnie, w jakim banku możemy wnioskować o tak wysoki kredyt gotówkowy? I już na samym początku mamy złą wiadomość: nie ma takiego kredytu gotówkowego. W żadnym banku.

Oferta bankowa w segmencie kredytów gotówkowych kończy się na 200 000 zł. Kalkulator kredytów gotówkowych jest pomocny w wyszukiwaniu kredytów i banków, ale takiej oferty po prostu nie znajdziemy. Nawet wówczas, kiedy udamy się do banku, przy odpowiedniej zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej, bank może nam zaproponować maksymalnie 200 000 zł. Ale i to nie w każdym banku.

Nie ma kredytu gotówkowego na 250 tys. zł

To co w takim razie zrobić? Jeżeli nie ma takiej oferty kredytu gotówkowego na 250 000 zł, to może warto jest rozważyć zmniejszenie wysokości kredytu lub skorzystanie z innego produktu?

Jest kilka banków, w których możemy zapoznać się z ofertami kredytowymi do 200 000 zł. Nie ma ich zbyt dużo, ale na pewno coś znajdziemy i co ciekawe, o taki kredyt możemy wnioskować nawet przez internet. A obniżając jeszcze bardziej wysokość kredytu, np. do 120 000 – 150 000 zł, to takich ofert jest już całkiem dużo.

Kredyt gotówkowy na 250 tys. zł dostępny w jakim banku?

Okres kredytowania również jest bardzo różny. Maksymalny przy kredycie gotówkowym to 10 lat. Zdecydowana większość ofert kredytowych, to jednak maksymalne 7-8 lat.

Dostępne zestawienie kredytów gotówkowych z pewnością ułatwi przejrzenie banków i odpowiedni wybór. W każdym momencie możemy szybko skontaktować się z wybranymi bankami, wypełniając formularz kontaktowy. Wysyłamy go przez internet, a przedstawiciel banku z pewnością do nas przedzwoni.

Czy to wszystko oznacza, że nie można pożyczyć 250 000 zł? Można. Jest przecież jeszcze:

Pożyczka hipoteczna 250 000 zł

Ale podobnie jak w przypadku kredytów gotówkowych, tak i w tym przypadku konieczna jest zdolność kredytowa i wiarygodność kredytowa. Dodatkowo zabezpieczeniem takiej pożyczki będzie hipoteka na nieruchomości.

Nawet w sytuacji, kiedy nieruchomość jest wyceniona na 250 000 zł, to nie oznacza wcale, że pożyczkę w takiej wysokości otrzymamy. Pożyczki hipoteczne są udzielane na ok. 70-80% jej wartości.

Przyjmując zatem, że szukamy pożyczki hipotecznej na 250 000 zł, to nieruchomość musiałaby być wyceniona na co najmniej 350 000 zł. Jej wycena będzie zależeć oczywiście od wielu czynników.

Dodatkowym plusem takiej pożyczki hipotecznej jest to, że jej spłata może być rozłożona na znacznie dłuższy okres kredytowania niż 10 lat, bo jej spłata może być rozłożona nawet i na lat 30.

Poniżej można skontaktować się z dobrym pośrednikiem finansowym, który pomoże w wyszukaniu banku i pożyczki hipotecznej (również jeżeli potrzebny jest kredyt hipoteczny na zakup np. mieszkania).