Kredyt gotówkowy na 250 tys zł jest dostępny… No właśnie, w jakim banku możemy wnioskować o tak wysoki kredyt gotówkowy? I już na samym początku mamy złą wiadomość: nie ma takiego kredytu gotówkowego. W żadnym banku.

kredyt gotówkowy 250 tys zł w jakim banku

Oferta bankowa w segmencie kredytów gotówkowych kończy się zazwyczaj na 200 000 zł. Kalkulator kredytów gotówkowych jest pomocny w wyszukiwaniu kredytów i banków, ale takiej oferty po prostu nie znajdziemy. Nawet wówczas, kiedy udamy się do banku, przy odpowiedniej zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej, bank może nam zaproponować maksymalnie 200 000 zł. Ale i to nie w każdym banku.

Nie ma kredytu gotówkowego na 250 tys zł?

To co w takim razie zrobić? Jeżeli nie ma takiej oferty kredytu gotówkowego na 250 000 zł, to może warto jest rozważyć zmniejszenie wysokości kredytu lub skorzystanie z innego produktu?

Jest kilka banków, w których możemy zapoznać się z ofertami kredytowymi do 200 000 zł. Nie ma ich zbyt dużo, ale na pewno coś znajdziemy i co ciekawe, o taki kredyt możemy wnioskować nawet przez internet.

Jeszcze mniej jest kredytów gotówkowych na 250 tys zł. W Santander Bank jednak możemy wnioskować o kredyt gotówkowy nawet do 300000 zł! Ale pod pewnymi warunkami oczywiście.

A obniżając jeszcze bardziej wysokość kredytu, np. do 120 000 – 150 000 zł, to takich ofert jest już całkiem dużo.

Okres kredytowania również jest bardzo różny. Maksymalny przy kredycie gotówkowym to 10 lat. Zdecydowana większość ofert kredytowych, to jednak maksymalne 7-8 lat.

Dostępne zestawienie kredytów gotówkowych z pewnością ułatwi przejrzenie banków i odpowiedni wybór. W każdym momencie możemy szybko skontaktować się z wybranymi bankami, wypełniając formularz kontaktowy. Wysyłamy go przez internet, a przedstawiciel banku z pewnością do nas przedzwoni.

Czy to wszystko oznacza, że, jeżeli nie znajdziemy propozycji kredytu gotówkowego na 250 tys zł, to w żadnym banku nie pożyczymy takiej kwoty? Nie, można pożyczyć. Jest przecież jeszcze:

Pożyczka hipoteczna 250 000 zł

Ale podobnie jak w przypadku kredytów gotówkowych, tak i w tym przypadku konieczna jest zdolność kredytowa i wiarygodność kredytowa. Dodatkowo zabezpieczeniem takiej pożyczki będzie hipoteka na nieruchomości.

Nawet w sytuacji, kiedy wartość nieruchomości wynosi 250 000 zł, to nie oznacza wcale, że pożyczkę na 250 tys. zł otrzymamy. Pożyczki hipoteczne są udzielane maksymalnie na ok. 70-80% jej wartości.

Przyjmując zatem, że szukamy pożyczki hipotecznej na 250 000 zł, to nieruchomość musiałaby być wyceniona na co najmniej 350 000 zł. Jej wycena będzie zależeć oczywiście od wielu czynników.

Dodatkowym plusem takiej pożyczki hipotecznej jest to, że jej spłata może być rozłożona na znacznie dłuższy czas. I to nie 10 lat, ale spłacać taką pożyczkę można nawet i lat 20 lub 30.

Poniżej można skontaktować się z dobrym pośrednikiem finansowym. Pomoże w wyszukaniu banku i pożyczki hipotecznej, jak i kredytu hipotecznego na zakup np. mieszkania.

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.

Jedna odpowiedź

  1. Jeszcze trochę – a obecnie banki zaostrzają ponownie politykę kredytową, ze względu na wyliczenia zdolności kredytowej – takie kredyty gotówkowe będą jedynie formą promocji. Do 250 tys. zł… A w zasadzie do 180 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.