Kredyt gotówkowy 150 tys zł 10 lat. Rata 1889 zł – 2179 zł

Kredyt gotówkowy 150 tys złKredyt gotówkowy 150 tys zł 10 lat. A może pożyczka gotówkowa na 150 tys. zł na 10 lat? W jakim banku skorzystać z kredytu lub pożyczki?

Porównywarka pozwala również, aby znaleźć również każdy dowolny kredyt lub inną pożyczkę z wyszukiwarką.

Porównanie kredytów gotówkowych w wysokości 150 tys zł na 10 lat.

Jeżeli ma to być mniejszy kredyt gotówkowy, w mniejszej wysokości niż 150000 zł, to w wyszukiwarce, w odpowiedniej rubryce należy tylko wpisać konkretną wartość kredytu. Podobnie można zmienić okres kredytowania.

O tym, czy można i warto kupić mieszkanie na kredyt gotówkowy, w jakim zakresie, przeczytasz w artykule Zakup mieszkania na kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy 150 tys zł 10 lat (120 rat)

Nie każdy bank udzieli nam, aż tak wysokiego kredytu. Poniżej można sprawdzić banki i kredyty gotówkowe nawet na 150 tys. zł

Oczywiście nie każdy może otrzymać, aż tak wysoką kwotę kredytu lub pożyczki. Nawet na tak długi okres czasu. Jest to spowodowane ty, że kwota kredytu jaką możemy uzyskać, zależy od naszej zdolności kredytowej. Aby się tego dowiedzieć, należy skontaktować się z wybranym bankiem i dowiedzieć się szczegółów. A jak poprawić zdolność kredytową, można sprawdzić TUTAJ (wszystko to co warto wiedzieć o zdolności kredytowej).

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok