Pożyczka gotówkowa 2000 zł

Pożyczka gotówkowa 2000 złPożyczka gotówkowa 2000 zł w banku czy w firmie pożyczkowej? Sprawdź pożyczka gotówkowa 2000 zł: banki, firmy pożyczkowe pożyczki krótkoterminowe oraz na raty.

Przeważnie pożyczka gotówkowa do 2000 zł jest najczęściej brana na niespodziewane wydatki: remont samochodu, mieszkania czy okazyjny, pilny zakup. Gdzie wziąć taką pożyczkę gotówkową na niewielką kwotę? W firmie pożyczkowej czy w banku? Powinniśmy skorzystać oczywiście tam, gdzie jest taniej.

Taką pożyczkę znajdziesz zarówno w banku, jak i w firmie pożyczkowej przez internet.

Co należy znaleźć zrobić, aby znaleźć tanią pożyczkę gotówkową na 2000 zł? Oczywiście konieczne będzie nie tylko przejrzenie propozycji pożyczkowych, ale przede wszystkim porównanie kosztów całkowitych takiej pożyczki i jej RRSO w stosunku do innych pożyczek.

Zdolność i wiarygodność kredytowa jest wymagana w przypadku ubiegania się o pożyczkę w banku. W firmie pożyczkowej możesz ubiegać się o pożyczkę nawet wówczas, kiedy masz negatywną historię kredytową w BIK. Ale oznacza to, że taka pożyczka będzie znacznie droższa niż bankowa.

Pożyczka gotówkowa 2000 zł w banku

Wybierając bank należy mieć odpowiednią zdolność kredytową i wiarygodność kredytową. Zamiast pożyczki gotówkowej można wybrać limit w ROR lub kartę kredytową.

O pożyczkę gotówkową można wnioskować tradycyjnie, udając się do banku i tam składając wniosek kredytowy. Inną możliwością jest złożenie wniosku pożyczkowego online. Takich propozycji pożyczkowych jest już całkiem dużo.

Wniosek o pożyczkę jest wysyłany przez internet, kontaktuje się z nami telefonicznie przedstawiciel banku i jeżeli mamy odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową, to pożyczkę otrzymamy. Umowę najczęściej podpisujemy w oddziale banku lub w domu, dostarczoną przez kuriera. Istnieje również możliwość procedowania całej pożyczki całkowicie przez internet. Taka możliwość istnieje tylko w nielicznych bankach.

Przykładowe obliczenia rat kredytowych. Pożyczka gotówkowa 2000 zł w banku

  • 12 miesięcy – 166 zł,
  • 24 miesiące – 85 zł,
  • 36 miesięcy – 61 zł,
  • 48 miesięcy – 47 zł.

PORÓWNYWARKA POŻYCZEK GOTÓWKOWYCH

Pożyczka gotówkowa 2000 zł krótkoterminowa do 60 dni

W firmach pożyczkowych w internecie znajdziemy dwa rodzaje pożyczek gotówkowych na 2000 zł: krótkoterminowe do 60 dni oraz ratalne.

Każda firma pożyczkowa weryfikuje osobę wnioskującą o pożyczkę gotówkową. Dla firmy pożyczkowej, w przeciwieństwie do banków, pożyczka gotówkowa na 2000 zł nie należy do mniejszych. Z pewnością sprawdzi dostępne bazy danych, które gromadzących historię kredytową pożyczkobiorców oraz osób zadłużonych. Z dużym prawdopodobieństwem sprawdzi bazę BIK — Biuro Informacji Kredytowej, KRD — Krajowy Rejestr Dłużników oraz Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Wiele firm pożyczkowych ma pożyczki gotówkowe 2000 zł w „promocji”. Oznacza to, że nowi klienci mogą pożyczyć pieniądze i nie zapłacą żadnych odsetek, ani prowizję (RRSO 0%). Przeważnie jest tak, że jednorazowo możemy zaciągnąć tylko jedną pożyczkę, a wnioskować o kolejną możemy dopiero po jej spłacie .

Wzbierając pożyczkę gotówkową 2000 przez internet, wniosek pożyczkowy wypełniamy na stronie wybranej firmy pożyczkowej.

Skorzystaj z wyszukiwarki pożyczek pozabankowych, aby wybrać firmę pożyczkową: wybierz wysokość pożyczki i określ termin spłaty. Otrzymasz listę firm pożyczkowych i na stronach których poznasz wszystkie koszty związane z pożyczką. Po analizie pożyczek i wyborze firmy pożyczkowej, najczęstsza procedura ubiegania się o pożyczkę, wygląda następująco:

  • wypełnienie wniosku przez internet — należy podać dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, PESEL, miejsce zamieszkania i zameldowania, adres e-mail i numer telefonu. Możesz zostać poproszony o udzielenie informacji na temat zatrudnienia oraz wysokości uzyskiwanych dochodów.
  • weryfikacja konta bankowe i wykonanie przelewu weryfikacyjnego.
  • oczekiwanie na decyzję kredytową i przelew gotówki na rachunek.

Przeważnie taka weryfikacja trwa do kilkunastu minut. Jeżeli wszytko jest w porządku, twój wniosek został zaakceptowany, to pożyczka gotówkowa 2000 zł zostanie przelana na konto.

Jeśli złożysz wniosek poza godzinami pracy firmy pożyczkowej, to zostanie on rozpatrzony kolejnego dnia roboczego.

Jaka jest najtańsza pożyczka gotówkowa 2000 zł? Konieczne jest porównanie ofert pożyczkowych w firmach:

WYSZUKIWARKA POŻYCZEK POZABANKOWYCH KRÓTKOTERMINOWYCH DO 60 DNI

Pożyczka gotówkowa 2000 zł na raty w firmie pożyczkowej

Pożyczka ratalna na 2000 zł w ratach miesięcznych. Plus zdecydowany: nie obciąża zbyt mocno domowego budżetu. Minus: zdecydowanie droższa niż banku.

Pożyczka pozabankowa ratalna jest spłacana w ratach miesięcznych (mogą to być również raty tygodniowe) w wysokości ustalonych w harmonogramie spłaty zobowiązania.

Przykładowe wyliczenia rat pożyczkowych. Pożyczka gotówkowa 2000 zł na raty w firmie pożyczkowej przez internet:

  • 12 miesięcy – 263 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 3151 zł, całkowity koszt 1151 zł (prowizja: 600 zł, opłata za udzielenie pożyczki: 500 zł, odsetki: 51 zł). RRSO: 146,08%.
  • 24 miesiące – 143 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 3425 zł, całkowity koszt 1425 zł (prowizja: 820 zł, opłata za udzielenie pożyczki: 500 zł, odsetki: 105 zł). RRSO: 76,34%.
  • 36 miesięcy – 105 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 3769 zł, całkowity koszt 1769 zł (prowizja: 1100 zł, opłata za udzielenie pożyczki: 500 zł, odsetki: 169 zł). RRSO: 58,74%.

Zwróć uwagę na to jak wysoka jest prowizja w stosunku do odsetek. Firmy pożyczkowe zarabiają przede wszystkim na kosztach pozaodsetkowych.

Konieczne jest zawsze porównanie pożyczek gotówkowych w firmach pożyczkowych, niezależnie od tego czy jest pożyczka gotówkowa 2000 zł na 2 lata czy 20 tys zł na 4 lata.