Kredyt hipoteczny 170 tys. zł z małą ratą kredytową

2024-01-29 – ostatnia aktualizacja

Kredyt hipoteczny 170 tys. zł na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej. Gdzie po taki kredyt hipoteczny? W jakim banku złożyć wniosek kredytowy? Przegląd banków i kredytów oraz możliwość kontaktu z pośrednikiem finansowym.

kredyt hipoteczny 170 tys zł z małą ratą kredytową

Jeżeli zamierzasz kupić mieszkanie lub dom, to musisz się liczyć ze sporymi wydatkami. Na taką inwestycję (zakup nieruchomości jest z pewnością inwestycją), potrzebny jest kredyt hipoteczny. Jaki jest najlepszy?

Nie ma jednej odpowiedzi. Praktycznie warunki kredytowe są ustalane indywidualnie dla każdego klienta na podstawie jego zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej. Oznacza to, że należy porównać oferty kredytowe w bankach. Należy to zrobić, aby znaleźć korzystny bank.

Kredyt hipoteczny 170 tys. zł symulacja rat

Szukanie banku i dobrego kredytu hipotecznego na zakup mieszkania jest na pewno czasochłonne, ale konieczne. Z pewnością dowiesz się jaką masz zdolność kredytową, jakie są oferty i jak wygląda proces przyznawania kredytu hipotecznego. Na portalu możliwe jest również skorzystanie z porównywarki kredytów hipotecznych, którą znajdziesz poniżej.

W porównywarce możemy wpisać również inną wysokość kredytu oraz czas kredytowania.

Kredyt hipoteczny na 170 tys zł z pośrednikiem

Prawdopodobnie umówienie się na spotkanie z pośrednikiem finansowym w sprawie kredytu hipotecznego jest jedną z najlepszych opcji szukania kredytu. Nie wiesz jak wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny, czy masz wystarczającą zdolność kredytową, w jaki sposób zgromadzić wymagany wkład własny i ile wynosi? Umów się z ekspertem.

Nie jesteś skazany na żmudne porównywanie ofert bankowych, bowiem w tym przypadku zrobi to za nas specjalista. Wyliczy zdolność kredytową i uzyskamy informację i odpowiedzi na pytania, które nas interesują. Takie spotkanie jest oczywiście darmowe.

Więcej w temacie kredytów hipotecznych przeczytasz w artykule: Kredyt hipoteczny na mieszkanie.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok