Kredyt konsolidacyjny 80 tys zł

Kredyt konsolidacyjny 80 tys złKredyt konsolidacyjny 80 tys zł. Pożyczka konsolidacyjna 80 tys. zł z dodatkową gotówką, którą można przeznaczyć na dowolny cel. Sprawdź najnowsze oferty kredytów w bankach.

W przypadku, gdy chcielibyśmy się „uwolnić się” od zbyt wielu rat i kredytów i zamienić je wszystkie na jeden kredyt, to warto wówczas zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.

Konsolidacja to przede wszystkim szybkie i wygodne rozwiązanie, za pomocą którego można „połączyć” kilka zobowiązań w jedno, płacone tylko w w jednym banku. Dodatkowo klient może uzyskać niższą ratę kredytową niż suma tych rat, które obecnie są spłacane w różnych bankach.

Bank udziela nam nowy kredyt i spłaca nim kredyty i pożyczki bankowe, które uzgodniliśmy.

Banki oferują kredyty konsolidacyjne na stosunkowo długi okres czasu, nawet na 10 lat i przy atrakcyjnym oprocentowaniu. Pozwoli to na łatwiejsze regulowanie spłaty raty kredytu.

Jakie produkty można skonsolidować? Konsolidacja umożliwia spłatę takich produktów jak:

Kredyt konsolidacyjny 80 tys zł porównanie banków

Przykład konsolidacji na 80 tys. zł:

Gdy w jednym banku spłacasz kredyt gotówkowy za zakupiony sprzęt AGD, w drugim spłacasz kredyt samochodowym, a w kolejnym masz aktywną kartę kredytową, to płacisz co miesiąc kilka rat w różnych bankach i w różnych terminach.

Ogólny poziom zadłużenia wynosi, np. 80 tys zł. Możesz wówczas skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, np. wziąć kredyt konsolidacyjny 80 tys zł. Dokonywana jest wówczas konsolidacja posiadanych zobowiązań i łączona w jeden kredyt. Masz wówczas tylko jeden kredyt i jedną ratę. Dodatkowo co istotne, jest tylko jeden termin spłaty, który często można ustalić w dogodnym terminie, np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia.

I co najważniejsze: rata będzie niższa, od sumy rat kredytowych, które płaciliśmy przed konsolidacją.

Wydłużenie spłaty zobowiązania, powoduje, że rata jest mniejsza, ale kredyt będzie droższy. Dłuższy okres kredytowania, to więcej rat, a tym samym większe odsetki. Jak widać każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, ale jeżeli takie rozwiązanie pozwoli na uporządkowanie budżetu domowego, to warto nad nim się zastanowić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok