Konto bankowe dla firmy BIZNES – Bank Pekao

2023-11-25 – ostatnia aktualizacja

Styczeń 2023 r.: Konto bankowe dla firmy BIZNES – Bank Pekao S.A. Jeżeli szukasz odpowiedniej propozycji banku, w którym możesz założyć konto bankowe dla jedoosobowej działalności gospodarczej, to sprawdź konto firmowe BIZNES dostępne w Banku Pekao.

Bank Pekao konto firmowe BIZNES

0 zł:

  • za otwarcie i prowadzenie konta na zawsze po objęciu promocją!
Aby otrzymać zwolnienie z opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes w złotych należy:
podpisać z bankiem umowę o nowy rachunek bieżący Konto Przekorzystne Biznes w złotych oraz o kartę debetową Mastercard wydaną do tego rachunku w okresie trwania promocji oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji i zaakceptować regulamin promocji.
 • za korzystanie 24/7 z wpłatomatów Pekao S.A.
 • za wpłaty do sumy 100 tys. zł miesięcznie – 0,2% wpłacanej kwoty za wpłaty powyżej 100 tys. zł w danym
  okresie rozliczeniowym,
 • za przelewy mobilne Elixir z Konta Przekorzystnego Biznes.

10%:

 • zwrotu z transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą Mastercard wydaną do rachunku (do 600 zł).

Będą aktywnym klientem możesz wziąć premię do 2000 zł!

do 600 zł:

 • 10% zwrotu z transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową Mastercard wydaną do rachunku Konto Przekorzystne Biznes w PLN, otwartego w ramach niniejszej promocji (maks. 100 zł miesięcznie).
 • za umowę o terminal płatniczy i transakcje na min. 500 zł miesięcznie z terminala POS na Konto Przekorzystne Biznes (100 zł miesięcznie).

800 zł:

 • bonus do podpisanej umowy – jednorazowo 800 zł – za zawarcie pierwszej umowy o: kredyt/pożyczkę z gwarancją; leasing z Pekao Leasing; faktoring z Pekao Faktoring.

Jak założyć konto dla firm przez internet? 1. Wypełnij wniosek online. 2. Wybierz weryfikację tożsamości – biometria. 3. Po weryfikacji dokończ wniosek i ciesz się nowym kontem firmowym!

Z promocji dotyczącej zwolnienia z opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes w złotych wyłączone są firmy, które na dzień 31 sierpnia 2022 r. posiadały aktywne Konto Przekorzystne Biznes lub inny rachunek firmowy w Banku. Szczegóły promocji: Regulamin promocji „2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto” oraz opłaty i prowizje znajdziesz na stronie banku oraz dolnej części wysłanego formularza. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Pozostałe konta bankowe dla firm sprawdzisz tutaj: Rachunki bankowe dla firm jednoosobowych.

1 komentarz do “Konto bankowe dla firmy BIZNES – Bank Pekao”

 1. Mogę śmiało polecić to konto dla jednosobowych działalności. Mam takie konto już od paru miesięcy i jestem zadowolony.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok