Zestawienie kredytów hipotecznych

2022-12-08 – ostatnia aktualizacja

Zestawienie kredytów hipotecznych w bankach oraz lista banków oraz pośredników finansowych, którzy pomogą w wyszukaniu korzystnego kredytu na kupno mieszkania lub domu.

zestawienie kredytów hipotecznych

Wyszukanie najlepszego kredytu hipotecznego na zakup mieszkania nie jest sprawą łatwą, ale nie oznacza wcale, że nie jest to niemożliwe. Można to zrobić oczywiście na kilka sposobów. Najbardziej czasochłonne jest wyszukiwanie samodzielne, zbierając oferty bankowe z poszczególnych banków. Można zrobić to również korzystając z wyszukiwarki kredytowej lub z pomocy pośrednika finansowego.

Niezależnie jaką formę szukania wybierzemy, to należy dysponować odpowiednią wiedzą na temat tego szczególnego produktu kredytowego. Jeżeli masz wątpliwości jak wybrać kredyt, to skontaktuj się z ekspertem finansowym w swoim mieście.

Oszacowanie rat kredytu hipotecznego

Poniżej znajduje się kalkulator kredytów hipotecznych. Należy wpisać wartość szukanego kredytu oraz okres kredytowania. Otrzymasz wówczas wstępne propozycje i oszacowanie rat kredytów hipotecznych.

Oczywiście, należy traktować taki ranking rat wyłącznie poglądowo, bowiem rzeczywista wysokość (oferta kredytowa) będzie z pewnością się różnić od tego, co zostało obliczone przez kalkulator. Oferta kredytowa jest zawsze indywidualna i zależy od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej.

Jaki kredyt mieszkaniowy był najczęściej wyszukiwany? Jaki jest najbardziej popularny? 6 wyników za ostatnie trzy miesiące:

  • Kredyt hipoteczny 250 tys zł na 30 lat,
  • 100 000 zł na 15 lat,
  • kredyt hipoteczny remontowy 60 tys. zł,
  • kredyt na mieszkanie 350 tys. zł 25 lat,
  • 120 tys zł 15 lat,
  • kredyt hipoteczny 70000 zł.
Jeżeli szukasz pożyczki, innej niż gotówkowa, to sprawdź co to jest za pożyczka hipoteczna, na co można ją przeznaczyć i gdzie o nią zapytać.

Zestawienie kredytów hipotecznych – banki i pośrednicy

Aby zaoszczędzić sobie czasu na szukanie i przeglądanie ofert kredytowych, warto umówić się na bezpłatne spotkanie ze specjalistą od kredytu. Pośrednik finansowy oszacuje zdolność kredytową, bezpłatnie przedstawi oferty bankowe, porówna je i pomoże w korzystnym wyborze. Jednocześnie możemy liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do uzyskania kredytu hipotecznego.

Poniższe zestawienie banków i ekspertów finansowych, powinno pomóc w kontakcie z wybranym podmiotem:

W serwisie poza kredytami hipotecznymi, znajdziesz odpowiedź na pytanie, które dręczy wiele osób: W Jakim Banku Najlepiej Wziąć Kredyt lub Pożyczkę Gotówkową? Na dowolny cel.
A na konkrety cel – skonsolidowanie kredytów gotówkowych w jeden kredyt – W jakim banku najlepiej przeprowadzić konsolidację i obniżyć nową ratę.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok