Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych na raty

wyszukiwarka pożyczek pozabankowych na ratyWyszukiwarka pożyczek pozabankowych w internecie. W serwisie masz dostęp do dwóch narzędzi: krótkoterminowych pożyczek oraz pożyczek ratalnych. Poniżej znajduje się wyszukiwarka pożyczek i firm pożyczkowych na raty.

Wyszukiwarkę pożyczek krótkoterminowych znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli już musisz skorzystać z pożyczki pozabankowej na raty, to wybierz sprawdzone firmy działające w internecie. Zapłacisz mniej za pożyczkę niż w firmie stacjonarnej.

Po pierwsze nie korzystaj z ogłoszeń znalezionych w internecie lub na słupach ogłoszeniowych. Czasami w takim ogłoszeniu podany jest tylko numer telefon lub adres mailowy. Tak nie działają transparentne i uczciwe firmy pożyczkowe.

Po drugie, jeżeli jest taka możliwość, to spłacaj pożyczkę na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkodawcę. Nie korzystaj z opcji z obsługą domową. Jest ona stosowana bardzo często w przypadku pożyczek ratalnych (oferowanych przez firmy stacjonarne). Jednakże taka dodatkowa usługa znacznie podraża koszt pożyczki.

Po trzecie, nie ulegaj reklamie. Porównaj oferty kilku firm pożyczkowych, które oferują takie pożyczki ratalne i wybierz najtańszą.

Po czwarte, zanim skorzystasz z pożyczki pozabankowej (jak również z kredytu bankowego), przed podpisaniem umowy dokładne przeczytaj treść takiej umowy i zapisy w regulaminie.

WYSZUKIWARKA POŻYCZEK NA RATY

Wyszukiwarka pożyczek ratalnych, to pożyczki w firmach pożyczkowych, w których spłata pożyczki rozłożona jest na raty miesięczne (lub tygodniowe). Obecnie w firmach pożyczkowych internetowych, pożyczka ratalna jest przeważnie udzielana maksymalnie na 48 miesięcy. Porównywarka ułatwi wyszukanie określonej pożyczki lub firmy pożyczkowej.

Wystarczy wpisać wysokość szukanej pożyczki i podać czas spłaty, aby uzyskać listę dostępnych podmiotów pożyczkowych w internecie.

Pożyczki gotówkowe bankowe, np. na 30000 zł, porównasz w dziele z kredytami i pożyczkami bankowymi.

Koniecznie jednak porównaj kilka propozycji pożyczkowych. Nie są to tanie produkty finansowe i nie ma najmniejszego sensu płacić więcej, kiedy można zapłacić mniej. W końcu to z twoich pieniędzy będziesz regulować zobowiązanie.

Planujesz wziąć pożyczkę pozabankową ponownie? A masz obecnie już kilka takich zobowiązań? Musisz mieć świadomość ryzyka, z jakim się to wiąże.

Każde kolejne zobowiązanie napędza tylko spiralę zadłużenia. Każda kolejna pożyczka musi być większa, aby spłacić pożyczkę poprzednią.

ZANIM SKORZYSTASZ Z NIEBANKOWEJ POŻYCZKI

Decyzja musi być przemyślana i podjęta racjonalnie. Wiesz, że będzie ciężko spłacić zobowiązanie, to nie korzystaj z takiej możliwości. Z pewnością wystąpią okoliczności, które nie pozwolą na jej terminową spłatę.

Podobnie, jeżeli dobrze wiesz, że nie będzie możliwości, aby uregulować zadłużenia terminowo. Nawet wówczas, kiedy firma pożyczkowa pozytywnie ocenia twoją zdolność kredytową.

Jeżeli masz już taką pożyczkę do spłaty, a wystąpiły nieoczekiwana trudności w uregulowaniu raty, to nie odkładaj problemu „na potem”, tylko jak najszybciej skontaktuj się z pożyczkodawcą. Wspólnie znajdziecie kompromisowe wyjście z takiej trudnej sytuacji.

W internecie znajdziesz wiele ogłoszeń typu: „pożyczka bez BIK„, „pożyczka z komornikiem„, „pożyczka dla osób ze złą historią kredytową„. Takie ogłoszenia mają wskazywać, że pożyczki są udzielane również osobom bardzo zadłużonym.

Jedno jest pewne: koszt takich pożyczek będzie wysoki i z pewnością podmiot oferujący pożyczkę będzie wymagał dużego zabezpieczenia.

1 thought on “Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych na raty”

  1. Takie pożyczki niebankowe to chyba tylko dla ludzi którzy mają dużo pieniędzy. Straszenie drogie i tylko kłopoty w przyszłości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok