Wyszukiwarka porównywarka pożyczek na raty

2022-03-04 – ostatnia aktualizacja

Wyszukiwarka porównywarka pożyczek na ratyJeżeli już musisz skorzystać z pożyczki pozabankowej na raty, to wybierz sprawdzone firmy działające w internecie. Zapłacisz mniej za pożyczkę niż w firmie stacjonarnej.

Po pierwsze nie korzystaj z ogłoszeń znalezionych w internecie lub na słupach ogłoszeniowych. Czasami w takim ogłoszeniu podany jest tylko numer telefon lub adres mailowy. Tak nie działają transparentne i uczciwe firmy pożyczkowe.

Po drugie, jeżeli jest taka możliwość, to spłacaj pożyczkę na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkodawcę i nie korzystaj z opcji z obsługą domową. Jest ona stosowana bardzo często w przypadku pożyczek ratalnych (oferowanych przez firmy stacjonarne), z tym, że ta dodatkowa usługa znacznie podraża koszt pożyczki.

Po trzecie, nie ulegaj reklamie. Porównaj oferty kilku firm pożyczkowych, które oferują takie pożyczki ratalne i wybierz najtańszą.

Po czwarte, zanim skorzystasz z pożyczki pozabankowej (jak również z kredytu bankowego), przed podpisaniem umowy dokładne przeczytaj treść takiej umowy i zapisy w regulaminie.

WYSZUKIWARKA POŻYCZEK NA RATY

Wyszukiwarka pożyczek ratalnych, to pożyczki w firmach pożyczkowych, w których spłata pożyczki rozłożona jest na raty miesięczne (lub tygodniowe). Obecnie w firmach pożyczkowych internetowych, pożyczka na raty jest udzielana maksymalnie na 36 miesięcy. Porównywarka pożyczek ułatwi wyszukanie określonej pożyczki lub firmy pożyczkowej.

Planujesz wziąć pożyczkę pozabankową ponownie? A masz obecnie już kilka pożyczek pozabankowych? Musisz mieć świadomość ryzyka, z jakim się to wiąże.

Każda kolejna pożyczka pozabankowa napędza tylko spiralę zadłużenia. Każda kolejna pożyczka musi być większa, aby spłacić pożyczkę poprzednią.

Decyzja o pożyczce musi być przemyślana i podjęta racjonalnie. Wiesz, że będzie ciężko ją spłacić, to nie pożyczaj. Z pewnością wystąpią okoliczności, które nie pozwolą na jej terminową spłatę.

W internecie znajdziesz wiele ogłoszeń typu: „pożyczka bez BIK”, „pożyczka z komornikiem”, „pożyczka dla osób ze złą historią kredytową”. Takie ogłoszenia mają wskazywać, że pożyczki są udzielane również osobom bardzo zadłużonym.

Jedno jest pewne: koszt takich pożyczek będzie wysoki i z pewnością podmiot oferujący pożyczkę będzie wymagał dużego zabezpieczenia.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok