Wyszukiwarka kredytów gotówkowych plus kalkulator

2022-08-16 – ostatnia aktualizacja

Wyszukiwarka kredytów gotówkowych oraz kalkulator rat, to bardzo szybki przegląd propozycji kredytów gotówkowych w bankach. Pamiętaj, że odpowiedź na pytanie: gdzie jest tani kredyt? znajdziesz dopiero po przeanalizowaniu ofert kredytów gotówkowych oraz ich kosztów całkowitych.

wyszukiwarka kredytów gotówkowych plus kalkulator przez internet

Wyszukiwarka kredytów gotówkowych łączy trzy narzędzia w jednym. Poza wyszukiwarką, jest to również:

  • porównywarka oraz
  • kalkulator kredytowy.

Wszystko to razem, pozwoli Tobie znaleźć bank i kredyt jaki szukasz. Ale na początku musisz określić wysokość kredytu i czas, na jaki zamierzasz zaciągnąć dane zobowiązanie. W ten sposób oszacujesz raty kredytowe w zależności od wpisanych parametrów.

Wyszukiwarka kredytów selekcjonuje propozycje dotyczące konkretnego zapytania. Porównywarka kredytowa służy do porównanie poszczególnych ofert, a kalkulator pozwala oszacować wysokość raty.

Dlaczego możemy jedynie oszacować raty? Ponieważ propozycja kredytu gotówkowego, to informacja ogólna skierowana do wszystkich potencjalnych kredytobiorców. Prezentuje wyliczenia dokonane na podstawie rrso przykładu reprezentatywnego.

Natomiast oferta kredytu gotówkowego, którą zaproponuje nam bank, uwzględnia naszą zdolność kredytową, jak i bierze pod uwagę również i wiarygodność kredytową (na podstawie raportu z BIK).

Najlepsza wyszukiwarka kredytów gotówkowych

Najlepsza wyszukiwarka kredytów gotówkowych nie zawiera wcale 20 i więcej propozycji kredytowych, ale zawsze aktualne, te które znajdują się w bieżącej ofercie banków.

Jak posługiwać się wyszukiwarką kredytów gotówkowych? Bardzo prosto. Wpisujemy wysokość kredytu i czas na jaki chcemy pożyczyć pieniądze – podajemy w miesiącach. Dodatkowo można zaznaczyć opcje dodatkowe, np. system rat i po wciśnięciu przycisku „OBLICZ” otrzymujemy listę banków.

Wyszukiwarka wyświetla podstawowe informacje o kredycie takie jak:

  • oprocentowanie nominalne i rzeczywiste,
  • prowizję,
  • wymagane ubezpieczenie,
  • szacunkowe raty kredytu.

Formularz kontaktowy znajduje się przy danej ofercie i pozwala wysłać zapytanie do banku. Przedstawiciel banku przedzwoni do nas w sprawie kredytu. Ewentualnie może to być wniosek do pośrednika finansowego – taka informacja jest zaznaczona.

Czy wyszukiwarka kredytów gotówkowych przedstawia ranking kredytów gotówkowych?

Kilkakrotnie ten temat był już poruszany w serwisie kredytyporownywarka.pl i odpowiedź zawsze była negatywna. Powodów jest kilka.

Podstawową rolą wyszukiwarki jest:

  • możliwość skontaktowania się z bankiem w sprawie kredytu gotówkowego,
  • uzyskania informacji o danej propozycji
  • oszacowanie rat przy danych założeniach.

Każdy bank, biorąc pod uwagę naszą zdolność i wiarygodność kredytową, przygotowuje indywidualną ofertę. I na jej podstawie wylicza raty kredytowe.

Pozwala zatem ona, na dokonanie selekcji banków i wybór odpowiedniej oferty. Wystarczy, że sprawdzimy 2-3 kredyty (oferty kredytowe, a nie propozycje!) i już możemy wybrać. Jeżeli i tak nie będzie to najtańszy kredyt gotówkowy, bo taki kredyt jest bardzo trudno znaleźć (propozycji kredytów gotówkowych można policzyć w setkach!), to z pewnością znajdziemy korzystniejszą propozycję.

Jeżeli zatem spotkasz się z określeniem: „najtańsze kredyty gotówkowe z wyszukiwarką to z pewnością nie będzie to ranking kredytów. Podkreślić należy jeszcze raz: możesz taki kredyt znaleźć, ale tylko pod warunkiem, że porównasz oferty z uwzględnieniem kosztów całkowitych.

Podsumowując, wyszukiwarka kredytów gotówkowych z kalkulatorem jest z pewnością użytecznym, jak i popularnym narzędziem finansowym, które pomoże wyszukać kredyt gotówkowy.

Przy braku odpowiedniej zdolności kredytowej wymaganej w banku, można zastanowić się również nad pożyczką pozabankową przez internet NA RATY. Pamiętaj jednak, że jest to zdecydowanie droższa pożyczka niż ta uzyskana w banku! Jeżeli natomiast spłacasz kilka zobowiązań, to można wziąć pod uwagę ich konsolidację: Gdzie dostać kredyt konsolidacyjny?
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok