Wysoki kredyt gotówkowy

Wysoki kredyt gotówkowy? To znaczy jaki? Dla jednych największy możliwy kredyt gotówkowy, a tym samym i wysoki kredyt gotówkowy, to już 5000 zł. A dla innych osób 10 razy więcej.

wysoki kredyt gotówkowy

Najważniejszym kryterium, które jest brane przy wyliczaniu zdolności kredytowej są zarobki, bo to od nich zależy, jak wysoki kredyt gotówkowy jest możliwy do uzyskania.

Oczywiście każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i można uzyskiwać wysokie dochody, ale np. umowa o pracę jest podpisana na czas określony lub posiadamy liczne inne zobowiązania kredytowe i tym samym maksymalny limit kredytu zostanie obniżony.

Wysokość zdolności kredytowej zależy od wielu różnych czynników. Są to oczywiście dochody i wydatki, ale również i rodzaj umowy o pracę, staż pracy, liczba osób na utrzymaniu, itd. Historia kredytowa w BIK nie wpływa na wyliczenia zdolności kredytowej, ale ma wpływ na całościową ocenę kredytową.

Wysoki kredyt gotówkowy – grudzień 2022

Wniosek kontaktowy (w przypadku kredytu przez internet wniosek online) do poniższych banków można wysłać z listy udostępnionej poniżej.

Nie można zatem jednoznacznie określić wysokości dochodu i określić maksymalną wysokość kredytu gotówkowego, o jaką możemy się ubiegać.

Jeżeli ubiegasz się o wysoki kredyt gotówkowy, to warto wziąć pod uwagę współkredytobiorcę, który zwiększy Twoją zdolność kredytową.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok