Tania pożyczka pozabankowa do 1500 zł przez internet

2024-01-29 – ostatnia aktualizacja

Tania pożyczka pozabankowa do 1500 zł przez internet czy w firmie pożyczkowej stacjonarnej? Tak naprawdę nie powinno mieć większego znaczenia czy chcemy wziąć pożyczkę offline czy online. Jedną z najważniejszych elementów przy wyborze są koszty takiej pożyczki.

tania pożyczka pozabankowa do 1500 zł przez internet

Jak znaleźć najtańsze rozwiązanie? Oczywiście należy porównać konkretną pożyczkę w kilku firmach pożyczkowych i wybrać najtańszą. Najlepszym sposobem jest porównanie według łącznych kosztów pożyczki. Im takie koszty niższe, tym pożyczka tańsza.

Tania krótkoterminowa pożyczka pozabankowa do 1500 zł przez internet

Jeżeli szukasz pożyczek na raty, to sprawdź firmy pożyczkowe TUTAJ.

Firmy pożyczkowe ostro walczą o klienta, stosując różnego rodzaju działania marketingowe. Dotychczas najbardziej popularne są darmowe pożyczki. Pożyczasz 800 zł – oddajesz 800 zł. Koszty całkowite wynoszą 0 zł, czyli rrso takiej pożyczki jest na 0%. Darmową pożyczką nie jest pożyczka, której oprocentowanie nominalne wynosi 0%, a rrso 200%. Oznacza to, że zapłacimy koszty pożyczki.

Pożyczka pozabankowa za darmo jest na pewno atrakcyjna. Ale powoli jej formuła się wyczerpuje i firmy pożyczkowe kuszą klientów konkursami. Można wygrać nagrodę pieniężną lub np. umorzenie pożyczki. Ile osób będzie skłonnych zapożyczyć się, aby wygrać nagrodę? Miejmy nadzieję, że będzie to znikoma liczba osób.

W przypadku, gdy masz zdolność kredytową, to oczywiście możesz skorzystać z oferty bankowej i sprawdzić Oferty kredytów gotówkowych.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok