Strona główna / Pożyczki pozabankowe przez internet / Szybka pożyczka niebankowa w internecie
szybka pożyczka niebankowa w internecie

Szybka pożyczka niebankowa w internecie

Szybka pożyczka niebankowa w internecie w kilkanaście minut? Firm pożyczkowych jest więcej niż banków, ale żeby znaleźć korzystną pożyczkę pozabankową jest trudniej, niż pożyczkę w banku. Ze względu jednak na niepewność co do przyszłości finansowej konsumentów, jak i samych firm pożyczkowych, propozycje pożyczkowe nie tylko zostały mocno ograniczone, ale i w ostatnich kilku tygodniach, podlegały mocnym zmianom.

W przypadku pożyczek internetowych, podobnie jak w przypadku kredytów gotówkowych, procedura wyboru pożyczki zasada jest taka sama:

  • jeżeli zależy nam na cenie pożyczki, należy porównać oferty firm pożyczkowych.

I nie ma tutaj znaczenia czy będzie to firma pożyczkowa stacjonarna czy internetowa. Należy koniecznie sprawdzić koszty całkowite pożyczki. Dodatkowo, jeżeli nie znamy konkretnej firmy, należałoby dodatkowo poszukać informacji i opinii na jej temat.

Każda firma pożyczkowa jest zobowiązana do podawania kosztów całkowitych pożyczki i jej RRSO. Na tej podstawie można stworzyć ranking pożyczek pozabankowych, np. 500 zł na 30 dni.

Na stronie firmy pożyczkowej sprawdzisz:

  • szczegóły oferty,
  • warunki na jakich jest udzielana,
  • w jaki sposób aplikować o pożyczkę,
  • czy jest w ofercie darmowa pożyczka,
  • jak wypełnić wniosek pożyczkowy.

Szybka pożyczka niebankowa w internecie – przegląd firm

Jaka jest największa wada pożyczek pozabankowych? Oczywiście cena takiej pożyczki. Oprocentowanie rzeczywiste w firmach pożyczkowych sięga nawet kilkudziesięciu procent, jeżeli weźmiemy pod uwagę pożyczki ratalne. W przypadku pożyczek gotówkowych, które są oferowane w bankach, RRSO z reguły nie przekracza 20%.

Jeszcze przed kilkoma tygodniami wiele firm pożyczkowych kusiło nowych klientów ofertą pierwszej pożyczki krótkoterminowej całkowicie za darmo. Obecnie taka możliwość została mocno ograniczona co do wysokości, a niektóre to nawet całkowicie z nich zrezygnowały. Z pewnością za kilka miesięcy sytuacja będzie już inna, a kiedy się ustabilizuje i z większą dokładnością będzie można prognozować przyszłość w perspektywie kilku najbliższych miesięcy, to i darmowe pożyczki wrócą do ofert firm pożyczkowych.

Przed podpisaniem umowy z firmą pożyczkową

Zanim zdecydujesz się złożyć podpis na umowie pożyczkowej, niezależnie czy będzie to tylko 1000 zł na na 30 dni czy 3000 zł na 12 miesięcy, konieczne jest zapoznania się – bardzo dokładne – z regulaminami, opłatami (nawet opłat upominawczych i za przedłużenie pożyczki) i z samą umową. Jeżeli jakiegoś punktu umowy nie rozumiesz – koniecznie zapytaj. Jeżeli zapisy umowy są inne niż podczas wstępnych ustaleń – nie podpisuj umowy. Postępuj podobnie również wówczas, gdy nie uzyskasz odpowiedzi i wyjaśnień na Twoje pytania i wątpliwości. I pod żadnym pozorem nie korzystaj z ogłoszeń, które znajdziesz na słupach ogłoszeniowych, które zawierają tylko adres mailowy lub telefon nr komórkowego.

szybkie pożyczki niebankowe w internecie

Jeżeli masz zdolność i wiarygodność kredytową, to lepszą opcją będzie pożyczka gotówkowa w banku. Zapoznaj się z najnowsza propozycją Szybkie Kredytu Gotówkowego w Santander Bank.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok