Ranking kredytów gotówkowych 2021

Ranking kredytów gotówkowych 2021 w bankach. Gdzie po kredyt gotówkowy na dowolny cel? To proste: serwis kredytowy przygotował dla Ciebie przegląd najnowszych kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach.

ranking kredytów gotówkowych 2021

Czy warto jest porównywać kredyty i pożyczki gotówkowe? A może wystarczy sprawdzić reklamy telewizyjne i internetowe i na takiej podstawie wybrać pierwszy lepszy kredyt? Oczywiście, że tak można, tylko po co?

Jeżeli głównym wyznacznikiem przy dokonywaniu wyboru jest tańszy kredyt, a tym samym mniejszy koszt kredytowy, to zasadne będzie porównanie ofert bankowych. Jeżeli nie, to w takim przypadku wystarczy wybrać jakikolwiek bank. Być może będzie to również korzystna oferta.

Jak wskazuje doświadczenie, porównanie kredytów w bankach, to jedyny efektywny sposób na znalezienie tańszego kredytu. Nie można tego zbagatelizować, ponieważ różnice w kosztach kredytu gotówkowego mogą być znaczne. Im większa kwota kredytu i dłuższy okres kredytowania, tym bardziej wyraźne i większe będą różnice w kosztach kredytowych. Jeżeli zależy nam na tanim kredycie, to należy jeszcze raz podkreślić, że porównanie banków jest niezbędne.

Gdzie jest obiektywny ranking kredytów gotówkowych 2021

Najlepszy ranking kredytów gotówkowych na 2021 r.? Nie jest raczej możliwe znalezienie takiego rankingu kredytów gotówkowych. Gdziekolwiek byśmy szukali, to i tak takiego rankingu nie znajdziemy. Ranking kredytowy możemy stworzyć samodzielnie na podstawie porównania kilku ofert kredytowych.

Cena jaką zapłacimy za kredyt zależy od wielu czynników. Parametry konkretnej propozycji mają charakter ogólny. Bank analizuje wiele czynników, które wpływają na przedstawienie indywidualnej oferty klientowi. Na cenę kredytu gotówkowego, wpływają między innymi:

 • wysokość kredytu,
 • okres kredytowania,
 • system rat (stałe lub malejące),
 • ocena zdolności i wiarygodności kredytowej,
 • data wypłata kredytu,
 • daty płatności raty kredytowej.

Już z powyższego zestawienia widać, że nie jest możliwe stworzenia obiektywnego rankingu kredytów gotówkowych. Czy to będzie ranking kredytów gotówkowych 2021 czy pożyczek gotówkowych do 10 tys. zł i tak każdy taki ranking można zmanipulować.

Możliwe jest stworzenie ogólnego rankingu kredytowego, biorąc pod uwagę określone czynniki, w taki sposób, aby określony bank ze swoją propozycją był na miejscu pierwszym.

Jednocześnie propozycje kredytów zmieniają się cyklicznie, i to co jest aktualne w styczniu 2021 r. niekoniecznie będzie w ofercie w maju 2021 r. Niespodziewana obniżką lub podwyżka stóp procentowych spowoduje z pewnością „wywrócenie do góry nogami” każdego rankingu.

Co to jest kredyt gotówkowy porównywarka i jak się ma do rankingów kredytowych?

Jest to narzędzie służące do porównywania zgromadzonych ofert kredytowych banków. W jednym miejscu, na jednej stronie masz dostęp do wielu ofert kredytowych. Korzystając z tego narzędzia nie znajdziesz najtańszego kredytu gotówkowego, ale ułatwisz sobie wyselekcjonowanie propozycji kredytowych.

Bardzo często stosowane są różnego rodzaju synonimy tego określenia, a mające pomóc w wyszukaniu jednego narzędzia, które pomoże wyszukać kredyt. Wyrażenie kredyt gotówkowy porównywarka oznacza:

 • kalkulatory kredytowe,
 • kalkulatory rat kredytów,
 • porównywarki kredytów,
 • wyszukiwarki kredytowe,
 • symulatory rat.

Porównywarka czy kalkulator jest zatem tak samo pomocne w wyszukaniu banku i kredytu gotówkowego, jak każdy ranking kredytowy. Musi być traktowana wyłącznie jako dodatkowe źródło informacji, bowiem i tak ostateczna oferta ZAWSZE zależy od oceny kredytowej dokonanej przez bank.

Kilka pytań i odpowiedzi dotyczących kredytów gotówkowych

Gdzie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?
Wniosek kredytowy można złożyć w tym banku, w którym zdecydujemy się na kredyt. Jeżeli jest to kredyt gotówkowy przez internet, to wniosek składamy online, w przeciwnym wypadku należy udać się do banku i tam na miejscu można wypełnić wniosek o kredyt.

Czy można otrzymać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach?
Nie. Banki wymagają takiego zaświadczenia. W przypadku, gdy mamy konto bankowe w danym banku, wówczas takie zaświadczenie może nie być wymagane. Podobnie jest sytuacja, kiedy oferta dotyczy kredytu gotówkowego na PIT.

Co zrobić kiedy mamy trudności ze spłatą kredytów gotówkowych? Być może warto pomyśleć o konsolidacji kredytów i obniżeniu raty.

Jaki jest dobry kredyt gotówkowy?
To tani kredyt gotówkowy, czyli z jak najmniejszym RRSO lub kosztem całkowitym kredytu.

Jakie jest oprocentowanie kredytów gotówkowych w bankach?
Każdy bank ma inną ofertę kredytową, a tym samym oprocentowanie w poszczególnych bankach różni się. Maksymalnie dopuszczalne oprocentowanie nominalne wynosi obecnie 7,20% (stan na 07.08.2021 r.).
Należy zwrócić uwagę na to, że czy innym jest oprocentowanie nominalne, a czym innym oprocentowanie rzeczywiste.

W jakim banku kredyt gotówkowy?
Wybór banku zależy od naszej zdolności kredytowej oraz atrakcyjności oferty bankowej.

Co to jest kalkulator kredyt gotówkowy?
Jest to porównywarka kredytów gotówkowych, który pozwala wyliczyć raty kredytowe. Każdy kalkulator kredytów gotówkowych wylicza raty szacunkowe. Wysokość rat kredytowych zależy od oferty bankowej oraz zdolności kredytowej klienta.

Przeczytaj również:

Gdzie skonsolidować zadłużenie do 40000 zł: Konsolidacja 40000 zł
Porównanie kredytów gotówkowych 35 tys zł – porównanie kredytów na 35 tys. zł – wpisz dowolny okres kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat.

2 thoughts on “Ranking kredytów gotówkowych 2021”

 1. Subiektywnie o kredytach

  Mój ranking:

  1. BNP Paribas – Kredyt na Zielone Zmiany – oprocentowanie 7,99%, rrso 8,29%.
  2. Santander Consumer Bank – Mistrzowski kredyt gotówkowy – oprocentowanie 7,20%, rrso 9,82%.
  3. Santander Bank Polska – Promocyjny kredyt gotówkowy – oprocentowanie 7,99%, rrso 10,40%.
  4. ING Bank Śląski – Pożyczka pieniężna – oprocentowanie 6,89%, rrso 14,36%.

 2. Mój ranking banków jest niezmiernie ten sam: nr 1 PKO BP!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok