Przenieś swoje kredyty i zmniejsz ratę pożyczki

„Przenieś do nas swoje kredyty i miej z górki”, to hasło promocyjne pożyczki konsolidacyjnej w Banku Pekao S.A. Pożyczka konsolidacyjna? Tak, to połączenie wybranych zobowiązań w jedną pożyczkę, co pozwoli zmniejszyć sumę płaconych rat kredytów – jedna niższa, a dodatkowo można uzyskać środki na dowolny cel.

przenieś swoje kredyty i zmniejsz ratę pożyczki

Po co komu pożyczka konsolidacyjna? Pożyczka konsolidacyjna jest przeznaczona na:

spłatę kredytów i pożyczek, które są aktualnie i na bieżąco, terminowo spłacane w innych bankach.

Dzięki przeprowadzonej konsolidacji kredytów uzyskasz nie tylko jedno zobowiązanie, ale i odpowiednio wydłużając czas kredytowania, zmniejszysz ratę kredytową. A to będzie miało przełożenie na wydatki w domowym budżecie!

Jeśli korzystasz z oferty Banku Pekao to wybierasz pożyczkę konsolidującą. W innych bankach możesz również skorzystać z kredytu konsolidacyjnego.

Dodatkowo nie zapłacisz prowizji (0 zł) za przeniesienie kredytów i pożyczek z innych banków do Pekao w kwocie od 10 000 zł. Ale to nie wszystko. Możesz również otrzymać ekstra środki pieniężne na dowolny cel – maksymalnie 25 proc. konsolidowanej kwoty.

Pożyczka konsolidacyjna Bank Pekao SA

Przeniesienie kredytów do Pekao jest niezwykle proste. Klient, który chce połączyć kredyty w jeden i spłacać tylko w Banku Pekao, to wystarczy:

1. Wypełnić formularz kontaktowy.
2. W kolejnym kroku pracownik banku skontaktuje się Tobą i zostanie obliczona Twoja zdolność
kredytowa i uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

Pytaj o wszystko co chciałbyś dowiedzieć się o konsolidacji. Doradca dokładnie omówi warunki, wspólnie dostosujesz wysokość raty do swoich możliwości. Dowiesz się, ile wyniesie całkowity koszt pożyczki przy danych założeniach.

3. Jeżeli jesteś klientem banku, to podpiszesz umowę w bankowości internetowej lub w oddziale. Nowi klienci podpiszą umowę w oddziale Banku Pekao S.A.

Pożyczka konsolidacyjna pozwala zmniejszyć ratę, ale…

Kiedy wydatki domowe na przestrzeni ostatnich miesięcy mocno wzrosły i należy się spodziewać, że tak będzie jeszcze przez jakiś czas, to konsolidację kredytów rozważa wielu kredytobiorców. Jeżeli mamy możliwości, aby zamknąć np. drogie – niespłacane – limity kredytowe w rachunkach ROR, to można to zrobić.

Jeżeli nie spłacasz limitów w ROR-ach, zadłużenia w kartach kredytowych, to taki dług „wisi” przez wiele miesięcy, a odsetki są naliczane.

Dla jednych osób, to możliwość „pozbycia się” wielu kredytów i obniżenie wysokości nowej jest potrzebą przeprowadzonej konsolidacji. Dla innych, to szansa za poprawienie zdolności kredytowej i uzyskanie dodatkowej gotówki lub większej pożyczki/kredytu za kilka miesięcy.

…pożyczka konsolidacyjna to również koszt do zapłacenia

No tak. Koszt wystąpi w przypadku każdego kredytu czy pożyczki (z niewielkimi wyjątkami). Całkowita kwota do zapłacenia składa się z pożyczonego kapitału oraz kosztów całkowitych.

Warto jest zwrócić uwagą na odsetki. Naliczane są od ustalonego oprocentowania, ale ich wysokość zależy również od wysokości kredytu i czasu spłaty. Dłuższy czas kredytowania, to i rata będzie mniejsza, ale i większy koszt odsetkowy. Należy mieć to na uwadze.

Oczywiście pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić ofertę banku i w miarę możliwości, porównać ją z innymi kredytami czy pożyczkami konsolidacyjnymi (może być to nawet jedna oferta). Im mniejszy jest koszt kredytu, tym lepiej, bo wówczas płacisz mniejszą cenę za pożyczone pieniądze.

RRSO 12,96%.
Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 36 796 zł
Pożyczka zaciągnięta na 65 miesięcy.
Oprocentowanie zmienne 12,25% roczne.
Całkowity koszt pożyczki 13 728,83, zł (odsetki 13 728,83 zł).
Całkowita kwota do zapłaty 50 524,83 zł.
64 raty miesięczne równe 777,31 zł, ostatnia wyrównująca 776,99 zł.
Kalkulacja na dzień 24.08.2022 r.

Pekao SA i pożyczka konsolidacyjna

Oferta obowiązuje do 31 stycznia 2023 r. Mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci Banku Pekao.

Warunki dotyczą Pożyczki Ekspresowej od 10 tys. zł do 250 tys. zł. Przeznaczona może być na spłatę udzielonych pożyczek, kredytów oraz na dowolny cel – do 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Nie może być ona przeznaczona na spłatę zobowiązań udzielonych przez Bank Pekao S.A.

O konsolidacji można również przeczytać w artykule na portalu: Czy można skonsolidować tylko jeden kredyt?
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok