Promocyjne oferty w bankach w kwietniu 2023. Banki kredyty konta

Promocyjne oferty w bankach: przegląd najnowszych propozycji kredytów, pożyczek i kont bankowych, w tym również promocyjnych.

promocyjne oferty w bankach

W każdym miesiącu banki przygotowują propozycje promocyjne, mające zwiększyć zainteresowanie produktami przez nie oferowane. Co przygotowały w tym miesiącu?

1. KONTA BANKOWE

27 propozycji. Konta bankowe może założyć przez internet i tradycyjnie. Najczęstsza promocja dotyczy możliwości uzyskania bonusu pieniężnego, nawet i 200 zł, po spełnieniu określonych wymagań.

2. KREDYTY GOTÓWKOWE

10 propozycji. Obejmuje zarówno kredyty gotówkowe, jak i pożyczki gotówkowe. Promocje w przypadku tego rodzaju produktów dotyczą najczęściej obniżenia oprocentowania lub prowizji.

Przeczytaj również: Czy są dostępne w bankach kredyty remontowe na mieszkanie?

3. KREDYTY KONSOLIDACYJNE

6 propozycji. Ponieważ jest to produkt podobny do kredytu gotówkowego, to i oferty promocyjne są skonstruowane podobnie i dotyczą przeważnie tych samych elementów kredytu (prowizji i oprocentowania).

4. KREDYTY I POŻYCZKI DLA FIRM

7 propozycji. Pożyczki gotówkowe oferowane przez firmy pożyczkowe dla podmiotów działających krócej niż 12 miesięcy.

1 komentarz do “Promocyjne oferty w bankach w kwietniu 2023. Banki kredyty konta”

  1. No trochę jest tych nowości. Jak popatrzeć, to zwłaszcza w kontach bankowych, ale i w pożyczkach gotówkowych również.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok