Strona główna / Kredyty gotówkowe / Promocje kredytów gotówkowych 2020
promocje kredytów gotówkowych 2020 w bankach

Promocje kredytów gotówkowych 2020

Promocje kredytów gotówkowych 2020 w bankach i pożyczki gotówkowe w firmach pożyczkowych. Świąteczny marketing pożyczkowy zaczyna się przeważnie przed Wielkanocą, a zwłaszcza przed Bożym Narodzeniem, to kreatywny czas dla agencji reklamowych obsługujących banki i firmy pożyczkowe.

Ale również przez cały rok możemy natknąć się na promocyjne oferty kredytów gotówkowych. Co wcale nie oznacza, że taka propozycja kredytowa i pożyczkowa będzie faktycznie korzystniejszym rozwiązaniem niż pożyczka standardowa w innym banku.

10 Najlepszych Kredytów Konsolidacyjnych 2020

Kieruj się zdrowym rozsądkiem i zawsze porównaj propozycje kredytowe i pożyczkowe w bankach. Jeżeli decydującym czynnikiem jest cena, to zwracaj uwagę na całkowity koszt kredytu oraz jego RRSO.

Spłać wcześniej, a zwrócimy tobie oprocentowanie

Super. Reklama, aż bije w oczy: płać mniej odsetek, obniżone oprocentowanie tylko do 20 bieżącego miesiąca. A może kredyt gotówkowy bez oprocentowania? No, nie… Sprawdzasz ofertę i okazuje się, że kredyt musisz spłacić co najmniej 3 miesiące wcześniej, jeżeli bierzesz go na rok. Obniżka obejmuje 15%. Oprocentowanie 10%, a prowizja 6%… Aaaa i dla kredytów powyżej 10 tys. zł.

Pożyczka gotówkowa. Oprocentowanie 0%

I co z tego? Pożyczka gotówkowa bez oprocentowania, ale jest jeszcze prowizja i jakaś opłata za „usługi doradcze”… Pożyczka w firmie pożyczkowej: 1000 zł na 1 miesiąc. Koszt? 1268 zł.

Jeżeli oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest na 0% to faktycznie taka pożyczka gotówkowa jest promocyjna i oznacza to, że oddajesz tyle, ile pożyczyłeś.

PODSUMOWANIE

  1. Podlicz wszystkie inne twoje zobowiązania (płatności miesięczne: raty kredytów i pożyczek, czynsz, energia, woda, gaz, telefon, internet, telewizja, wydatki konsumpcyjne, pozostałe stałe koszty miesięczne.
  2. Podlicz wpływy miesięczne.
  3. Odejmij przychody od kosztów i odejmij 10% jako margines na nieprzewidziane wydatki (2-1) – 20%x(2-1).
  4. Sprawdź ile pozostaje wolnych środków.
  5. Ewentualna rata kredytu pożyczki musi się zmieścić w powyższym wyliczeniu. Bezpiecznie, aby była na poziome nie większym niż 60% tej kwoty.

Przykładowe wyliczenia:

  1. 2500 zł
  2. 3900 zł
  3. [3900-2500 – 20%x1400] zł
  4. 1120 zł
  5. maks. 60% = 672 zł.

promocje kredytów gotówkowych 2020

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok