Pożyczki pozabankowe ratalne przez internet

Pożyczki pozabankowe ratalne przez internet oferowane są przez kilka firm pożyczkowych w internecie, a oferta wciąż się powiększa. Nie mniej jednak takie pożyczki ratalne pozabankowe nie należą do najtańszych.

Pożyczka ratalna pozabankowa online jest oferowana w około 12 firmach pożyczkowych. W przeciwieństwie do chwilówek, które są pożyczkami krótkoterminowymi, pożyczki pozabankowe na raty są pożyczkami długoterminowymi w systemie rat tygodniowych lub miesięcznych.

Zanim gdziekolwiek pożyczysz zapoznaj się z artykułem: Pożyczki pozabankowe nieuczciwe podmioty.

Pożyczka pozabankowa przez internet na raty

Pożyczki pozabankowe ratalne przez internetW celu wyszukania pożyczki na raty przez internet, możemy skorzystać z porównywarki takich pożyczek. Pozwala dokładnie określić szukaną pożyczkę oraz określić czas pożyczki. Po wybraniu odpowiednich parametrów otrzymamy listę firm pożyczkowych, w których możemy zapoznać się ze szczegółami oferty pożyczki.

Na stronie konkretnej firmy pożyczkowej należy dokonać rejestracji, czyli założyć konto oraz złożyć wniosek pożyczkowy online. Ponieważ są to oferty firm pożyczkowych przez internet, należy posiadać rachunek bankowy oraz aktywny telefon komórkowy.

Wymagania stawiane przez firmy pożyczkowe internetowe są różne. Limit wieku średnio wynosi 22 – 75 lat, należy być obywatelem Polski, posiadać ważny dowód osobisty. Minimalne zarobki, aby uzyskać pożyczkę pozabankową na raty? W zależności od pożyczanej kwoty. Należy się jednak liczyć, że minimalny poziom zarobków jest ustalony na ok. 500 zł netto.

Wszelkiego rodzaju istotne informacje dotyczące aplikowania o pożyczkę, znajdziemy w ofercie firmy pożyczkowej.

Pożyczka pozabankowa na 36 miesięcy

36 miesięcy, czyli 3 lata – jest to jeden z najdłuższych okresów, na jaki może pożyczyć pieniądze w firmie pożyczkowej internetowej. Chociaż zdarzają się już propozycje z 48-miesięcznym okres kredytowania. Najbardziej popularne wyszukiwania dotyczą: pożyczka pozabankowa na 12 miesięcy, pożyczka pozabankowa na 24 miesiące (na 2 lata), pożyczka pozabankowa na 2 miesiące (na 60 dni).

Jak mogą się kształtować koszty pożyczki pozabankowe ratalne przez internet? Na przykład tak, jak poniżej. Zwróć uwagę, że kwota opłaty za udzielenie pożyczki jest znacznie większa od odsetek, które będzie trzeba zapłacić.

Całkowita kwota pożyczki: 5000 zł.
Czas obowiązywania umowy: 36 miesiące.
Miesięczna rata: 262 zł.
Całkowity koszt pożyczki: 4422 zł (w tym: prowizja: 2750 zł, opłata za udzielenie pożyczki: 1250 zł, odsetki: 422 zł)
Całkowita kwota do zapłaty: 9422 zł.

Stopa oprocentowania stała: 3% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 58.74%.

Pożyczka pozabankowa z miesięczną ratą

W przypadku kiedy szukamy pożyczki na większą kwotę niż 800-1000 zł wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka ratalna. Wówczas możemy zredukować wysokość raty do niezbędnego minimum, czyli do kwoty, którą będziemy wstanie zapłacić.

Należy brać jednak pod uwagę, że pożyczka pozabankowa na długi okres czasu, niezależnie od tego na ile miesięcy ją bierzemy, będzie zdecydowanie droższa, od takiej samej pożyczki w banku. Konieczne jest zatem porównanie firm pożyczkowych, całkowitych kosztów pożyczek i wybór najlepszej oferty.

NIE POŻYCZAJ, jeżeli nie masz możliwości jej terminowego uregulowania. Podobnie ma się rzec w przypadku spłaty innych pożyczek i chwilówek. Nigdy nie pożyczaj w firmach pożyczkowych, aby spłacić inne zadłużenia. Spowoduje to tylko narastanie zadłużenia, a w konsekwencji doprowadzi do powstania spirali zadłużenia.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok