Pożyczki pozabankowe na raty

Pożyczki pozabankowe na raty – październik 2023. Tego rodzaju pożyczki niebankowe, to ok. 1/3 pożyczek udzielanych przez firmy pożyczkowe przez internet. Spośród tego rodzaju pożyczek, możemy wyróżnić pożyczki pozabankowe na raty tygodniowe i miesięczne.

pożyczki pozabankowe na raty

Przeczytaj również:

Jest kilka firm pożyczkowych, które umożliwiają spłatę pożyczki w ratach tygodniowych, głównie są to firmy działające stacjonarnie. Najczęściej pożyczka jest spłacana w ciągu 12-52 tygodni. Poza zwykłymi kosztami (odsetki, prowizja, pozostałe opłaty) występuje również opłata za obsługę domową, w przypadku, kiedy zgadzamy się na odbiór rat w domu przez przedstawiciela firmy. Tak usługa stanowi zazwyczaj dużą część kosztów pożyczki

Zawsze zapytaj czy jest możliwość zawarcia umowy bez konieczności skorzystania z tej usługi! Jeżeli nie ma takiej możliwości, zastanów się nad zmianą pożyczkodawcy.

Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim przy wyliczaniu RRSO nie bierze się pod uwagę usług świadczonych dodatkowo, w przypadku kiedy korzystanie z nich nie jest konieczne, aby uzyskać pożyczkę (najczęściej obsługa domowa jest fakultatywna).

Najczęstsze wyszukiwania dotyczące pożyczek pozabankowych

Najczęstsze wyszukiwania na portalu Kredyty Porównanie w ostatnich kilku tygodniach. TOP 3 Pożyczki Pozabankowe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok