Pożyczki konsolidacyjne online

2023-04-08 – ostatnia aktualizacja

Pożyczki konsolidacyjne online w banku. Sprawdź, gdzie można skonsolidować zadłużenie bankowe korzystając z pożyczki konsolidacyjne online. Przegląd banków oraz pożyczki konsolidacyjne online z dodatkową gotówką.

pożyczki konsolidacyjne online

Masz kilka kredytów i pożyczek bankowych? Kredyt gotówkowy, ratalny lub zadłużenie na kartach kredytowych? Przeniesienie kredytów do innego banku z pożyczką konsolidacyjną jest bardzo szybkim i proste.

Pożyczki konsolidacyjne online bankowe

W bankach można znaleźć pożyczki konsolidacyjne i kredyty konsolidacyjne. Także online – przez internet i bez wychodzenia z domu.

Poniżej zestawienie banków z propozycjami kredytów. Wśród nich również: pożyczki konsolidacyjne online do 200 tys zł do 10 lat.

O konsolidacji kredytów i pożyczek warto zastanowić się wówczas, kiedy suma płaconych rat stała się zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Ewentualnie w sytuacji, kiedy chcemy w zdecydowany sposób zwiększyć zdolność kredytową.

Plusy pożyczek konsolidacyjnych

Pożyczka konsolidacyjna online, to kilka pozytywnych czynników:

 • wniosek kredytowy o konsolidację zadłużenia możesz złożyć przez internet,
 • konsolidacja to możliwość obniżenie raty kredytowej, poprzez wydłużenie okresu kredytowania,
 • zamiana wielu rat kredytowych na jedną niższą ratę,
 • odzyskanie płynności finansowej,
 • zwiększenie zdolności kredytowej i możliwość uzyskania dodatkowej gotówki w ramach pożyczki konsolidacyjnej.

Pożyczka konsolidacyjna pozwala na połączenie kilku kredytów i pożyczek bankowych, np.: kredyty gotówkowe w banku, kredyty ratalne, zadłużenia na kartach kredytowych, debety w kontach, kredyty samochodowe, a nawet i kredyty hipoteczne.

Minusy pożyczek konsolidacyjnych

Pożyczka konsolidacyjna ma również minusy:

 • Nowa pożyczka nie jest za darmo. Dodatkowe koszty wynikające z jej zaciągnięcia to odsetki, ale może być prowizja, ewentualne ubezpieczenie. Mogą wystąpić również dodatkowe opłaty za wcześniejsze spłaty dotychczasowych zobowiązań.
 • Obniżka raty kredytowej jest możliwa poprzez wydłużenie okresu kredytowania, a tym samym więcej zapłacimy odsetek, im dłużej spłacamy zobowiązanie.

Ranking pożyczek konsolidacyjnych

I tutaj rozczarujemy ciebie: nie ma żadnego rankingu pożyczek konsolidacyjnych. Owszem, znajdziesz na wielu różnych stronach internetowych tzw. rankingi pożyczek i kredytów. Ale takie zestawienia prezentują tylko i wyłącznie ogólne założenia kredytowe i nie mogą być traktowane jako ranking. Brak jest obiektywnych czynników, które mogłyby być brane pod uwagę przy ich tworzeniu.

Co więcej: można stworzyć dowolny „ranking”, w którym bank z nawet najgorszą propozycją będzie na miejscu pierwszym. Należy tylko odpowiednio dobrać parametry wg których takie zestawienie zrobimy.

O kredytach ogólnie, a w szczególności o kredytach gotówkowych: Ranking kredytów gotówkowych. To tylko manipulacja?

Każda pożyczka konsolidacyjna jest to propozycja podstawowa, skierowana do każdego potencjalnego pożyczkobiorcy. Dopiero analiza zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej pozwala na przedstawienie klientowi oferty kredytowej. I tak oferta kredytowa czy pożyczkowa jest tworzona indywidualnie. Bank otrzymuje ocenę scoringową klienta, na podstawie której przedstawia konkretną ofertę. Im jest ona lepsza, tym lepsze warunki może zaproponować.

Poza tym każdą ofertę pożyczkową czy kredytową można negocjować. Bank np. może nam zaproponować obniżenie prowizji lub oprocentowania nominalnego w zamiana za założenie rachunku bankowego, na który będzie wpływać nasze wynagrodzenie.

Najtańsza pożyczka konsolidacyjna online

Najtańsza pożyczka konsolidacyjna na rynku to taka, która w porównaniu z innymi na najmniejsze RRSO lub całkowity koszt. Oznacza to tyle, aby znaleźć taką najlepszą ofertę, konieczne będzie porównania kilku ofert bankowych.

I nie jest wcale konieczne, aby przeanalizować 20 pożyczek konsolidacyjnych online. Wystarczy 2-3 oferty, aby wybrać korzystną i tanią ofertę. Zbyt duża ilość wysłanych wniosków do banku, może skutkować obniżeniem naszej wiarygodności kredytowej. Każdy bank będzie nas sprawdzał w BIK, a duże liczba zapytań w krótkim okresie czasu, może wydawać się dla banku „sprawą podejrzaną”.


Pożyczki konsolidacyjne online aktualizacja 8 kwietnia 2023 r.

1 komentarz do “Pożyczki konsolidacyjne online”

 1. 6 MARCA 2022. Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole, w którym wszystkie swoje dotychczasowe kredyty możesz połączyć w jeden i płacić jedną ratę w miesiącu.

  pożyczki konsolidacyjne online Credit Agricole

  1. Kredyt przeznaczyć można na spłatę co najmniej jednego zewnętrznego zobowiązania kredytowego, którego nie posiadasz w Credit Agrocole (z wyłączeniem zobowiązań hipotecznych).
  2. Wysoka kwota kredytu. Oferta dotyczy kredytu konsolidacyjnego na kwotę od 5 000 zł do 150 000 zł.
  3. Okres kredytowania maks. 120 rat (przez CA24 Infolinię maks. kwota to 50 000 zł).
  4. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania umowy. Raty będą takie same przez cały okres kredytu pod warunkiem, że będziesz je spłacać zgodnie z harmonogramem.
  5. Decyzję otrzymasz nawet w 10 min. Wydawana jest nawet w ciągu 10 minut od momentu złożenia kompletnego wniosku o kredyt.
  6. Dodatkowa gotówka dla Ciebie.
  7. Minimum formalności.
  8. Do wniosku o kredyt wymagane są dokumenty, które potwierdzą Twój dochód.

  Warunkiem otrzymania kredytu jest otwarcie konta w Credit Agricole.

  Wstępna weryfikacja zdolności kredytowej przekazywana jest przez pracownika Call Center na podstawie danych udostępnionych przez Klienta podczas rozmowy telefonicznej

  Wypełnij formularz online – Odbierz telefon od doradcy z banku – Podpisz umowę kredytową

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,39%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 48 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 64 503,12 zł, oprocentowanie stałe 9%, całkowity koszt kredytu 15 803,12 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 15 803,12 zł), 77 miesięcznych równych rat w wysokości 826,96 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 827,20 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 10.12.2021 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

  Decyzję o udzieleniu kredytu gotówkowego, jego wysokości i warunkach (m.in. oprocentowaniu i prowizji) ustalana jest indywidualnie, na podstawie analizy zdolności kredytowej i spełnieniu przez niego wymagań formalnych.

  Kredyt powyżej 100000 zł przyznawany jest na podstawie indywidualnej decyzji klienta – dochód powyżej 5000 zł lub oszczędności w banku Credit Agricole powyżej 50000 zł.

  Kredyt nie jest udzielany rolnikom, producentom rolnym i osobom, które prowadzą działalność gospodarczą.

  Materiał ma charakter informacyjny.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok