Pożyczki gotówkowe 40 tys zł. Rata? 5-8 lat: 792 zł – 544 zł

Pożyczki gotówkowe 40 tys zł bankowe. Czy można pożyczyć tanio 40 tys zł? Na pewno w jednym banku będzie taniej niż w innym. Ale bez porównania się nie obejdzie…

Porównanie pożyczek gotówkowych jest podstawowym elementem, jeżeli szukamy taniej pożyczki gotówkowej na 40 tys. zł. Musisz wiedzieć jedno: im lepszą otrzymasz ocenę wiarygodności i zdolności kredytowej w banku, tym lepszą otrzymasz propozycję kredytową.

Pożyczki gotówkowe 40 tys złA jak wyglądają przykładowe wyliczenia rat pożyczki na 40 tys zł w banku w zależności od okresu spłaty? Wyliczenia zostały przedstawione poniżej:

  • 4 lata – 958 zł,
  • 5 lat – 792 zł,
  • 6 lat – 682 zł,
  • 7 lat – 603 zł,
  • 8 lat – 544 zł.

Wyliczenia rat powyżej są oczywiście szacunkowe. Rata pożyczkowa na 40 tys. zł będzie zależeć nie tylko od okresu spłaty, ale dodatkowo od daty wypłacenia pożyczki, płatności pierwszej raty i naturalnie od oceny scoringowej.

Niemniej jednak, porównanie kosztów całkowitych pożyczki ofert bankowych jest istotne, jeżeli szukamy jak najtańszej pożyczki.

Pożyczki gotówkowe 40 tys zł w banku

Gdzie w takim razie po pożyczkę na 40 tys. zł? Bank, z którym skontaktujesz się w sprawie pożyczki, wybierzesz powyżej. Pamiętaj o tym, że jednym z kluczowych elementów przy podejmowaniu przez bank decyzji kredytowej jest zdolność kredytowa.


Sprawdź również, gdzie skonsolidować kredyty i pożyczki gotówkowe do 50 tys. zł. Najnowsze zestawienie kredytów on-line, jak i tradycyjnych.


Co to jest zdolność kredytowa?

Zdolność kredytowa jest to możliwość spłaty kredytu wraz z odsetkami, w ustalonej wysokości i terminie. Między innymi od oceny zdolności kredytowej jest uzależnione to, czy twój wniosek o pożyczkę gotówkową na 40 tys. zł zostanie pozytywnie oceniony.

Co to jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania?

RRSO jest związana z kredytem konsumenckim oraz Ustawą o kredycie konsumenckim. Każdy bank musi ją wyliczać zgodnie z takim samym wzorem i zasadami, które zostały określone w ustawie. Na podstawie RRSO możesz porównywać różne oferty pożyczek w bankach lub w innych podmiotach, np. w firmach pożyczkowych.

Pożyczki można również porównać wg kosztów całkowitych. Ogólna zasada jest taka, że im mniejsze obie wartości, tym pożyczka będzie tańsza. Należy porównywać oczywiście takie same pożyczki, co do parametrów, np. pożyczki gotówkowe 40 tys zł na 6 lat (tutaj możesz sprawdzić banki i wyliczenia rat).

Przykład: Całkowity koszt pożyczki w banku A wynosi 3480 zł, a w banku B 6200 zł, oznacza to, że pożyczka w banku A jest tańsza.

Przykład: RRSO pożyczki w banku A wynosi 21,34%, a w banku B 14,7%, oznacza to, że pożyczka w banku B jest tańsza.

1 komentarz do “Pożyczki gotówkowe 40 tys zł. Rata? 5-8 lat: 792 zł – 544 zł”

  1. Jeżeli ma to być pożyczka niebankowa w firmie pożyczkowej, to Smartney daje taką możliwość.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok