Pożyczki gotówkowe 20 tys zł. Jaka będzie rata?

Pożyczki gotówkowe 20 tys zł w banku. W jakim banku po taką pożyczkę? Sprawdź najnowszy przegląd propozycji pożyczkowych w bankach.

W każdym banku, który udziela pożyczek i kredytów konsumentom, znajdziemy taką pożyczkę na 20 tys. zł. Jak kształtuje się wysokość raty kredytowej? To zależy już od okresu spłaty pożyczki.

Szacunkowe wyliczenia rat pożyczki na 20 tys zł w banku:

  • 2 lata – 897 zł,
  • 3 lata – 618 zł,
  • 4 lata – 479 zł,
  • 5 lat – 396 zł,
  • 6 lat – 341 zł,
  • 7 lat – 301 zł.

Czy warto jest korzystać z kalkulatorów pożyczkowych i wyszukać bank na pożyczkę gotówkową 20 tys zł?

Tak, ale pod warunkiem, że zdamy sobie sprawę, że wyliczenia dokonywane za pomocą kalkulatorów mają charakter wyłącznie orientacyjny i przykładowy. I z pewnością nie są to rankingi kredytowe.

Kredyt gotówkowy 9000 zł 6 lat. Oszacowanie rat kredytowych na 72 miesiące – 72 raty kredytowe.

Raty pożyczki nie tylko zależą od wysokości i okresu spłaty pożyczki, ale równie od daty jej wypłaty oraz daty płatności pierwszej raty.

Przedstawiane informacje w porównywarkach służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie są to oferty pożyczkowe, rekomendacje czy zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki.

Pożyczki gotówkowe 20 tys zł w banku

Poniżej znajduje się lista banków, w których znajdziemy pożyczkę gotówkową na 20 tys. zł. Gdzie jest najtaniej, dowiesz się wówczas, kiedy porównasz koszty całkowite takiej pożyczki.

Pożyczki gotówkowe 20 tys zł

Jeżeli masz pytania:

Mam 23 lata i zarobki 1800zł na rękę i potrzebował bym kredytu 20 tyś zł…
W jakim banku dostanę taki kredyt jedynie co spłacam to rata w wysokości 250 paru zł? Umowa na czas określony czyli 5 lat..

Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę na kwotę 10 tyś zł na okres 12 lub najlepiej 18 miesięcy.
Nie chcę zakładać konta w banku.

Brak historii kredytowej. Zero zadłużeń. Pracuję na umowę zlecenie od 1,5 roku. Umowa przedłużana co 6 miesięcy. Średnia zarobków 1800-2200 netto. Posiadam konto w banku. Interesuje mnie pożyczka w przedziale 20-22 tys. złotych. Jaki bank udzieli mi takiej pożyczki na umowę zlecenie i w jakiej kwocie? Potrzebuję porady najlepiej kogoś kto jest w tej branży i ma doświadczenie.

To w takim razie skontaktuj się z jednym z powyższych banków i na pewno uzyskasz informacje, czy możesz wziąć taką pożyczkę do 20 tys zł i na jakich warunkach.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok