Pożyczki gotówkowe 15 tys. zł

2023-01-11 – ostatnia aktualizacja

Pożyczki gotówkowe 15 tys. zł w banku. Gdzie po taką pożyczkę? Jakie jest najlepszy bank na pożyczkę gotówkową? Poniżej można zapoznać się z najnowszymi propozycjami banków w segmencie kredytów gotówkowych.

pożyczki gotówkowe 15 tys. zł

Wybór jest bardzo duży i dlatego tak trudno jest zdecydować się na konkretny wybór. Dlatego nie liczy się liczba banków, ale jakość oferty.

Poniżej: kredyty i pożyczki gotówkowe w bankach (standardowe i przez internet). W tych bankach znajdziesz również pożyczki gotówkowe 15 tys. zł.

Pożyczki gotówkowe można skonsolidować i zmniejszyć ratę kredytową: Kredyty konsolidacyjne 2023.

Rata kredytowa – pożyczki gotówkowe 15 tys. zł

Oczywiście wysokość raty może wyliczyć tylko bank na podstawie przygotowanej oferty. Jednak można ją wyliczyć, podobnie jak i koszty całkowite, przyjmując określone założenia.

Pożyczka gotówkowa 15 tys. zł. Oprocentowanie 11,99% nominalnie w skali roku. Jedynym kosztem są odsetki. Raty równe – całkowity koszt pożyczki (odsetki):

  • 3 lata – 498,14 zł – 2 933,15 zł,
  • 4 lata – 394,93 zł – 3 956,83 zł,
  • 5 lat – 333,59 zł – 5 015,46 zł,
  • 6 lat – 293,17 zł – 6 108,59 zł.

Pożyczki gotówkowe są oferowane nawet i na 10 lat. Oczywiście przy tej kwocie nie ma sensu szukać takiej pożyczki. Różnice w ratach będą już coraz mniejsze (co już zresztą można zauważyć pomiędzy 6 i 7 lat), a koszty (odsetkowe) pożyczki rosną.

Pożyczki gotówkowe 15 tys. zł w banku

Pożyczki gotówkowe na 15 tys. zł? Która najlepsza? Najtańsza? Bez porównania pożyczek w bankach nie znajdziemy odpowiedzi. Powyżej są wyszczególnione banki, w których o taką pożyczkę można wnioskować.

W bankach znajdziemy oczywiście zarówno pożyczki gotówkowe standardowe dostępne w placówkach bankowych, jak i internetowe. Zdarza się tak, że te pożyczki online są niekiedy nieznacznie tańsze niż tradycyjne oferty.

Przeczytaj również:

W jakim banku wziąć najlepszy kredyt? (1. Porównywarka kredytowa, czyli gdzie po kredyt? 2. Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych. 3. Oferty banków – kredyty i pożyczki.)

Pamiętajmy o tym, że chcąc wyszukać najtańszą pożyczkę na 15 tys. zł, należy sprawdzić koszty całkowite takiej pożyczki lub jej RRSO. Wybór jest prosty. Porównując oferty dwóch banków, pożyczki gotówkowe na 15 tys. PLN na 5 lat, sprawdzamy i porównujemy koszty. Na przykład w banku A koszt całkowity wynosi 4000 zł, a w banku B 2800 zł, to oznacza, że pożyczka w banku B jest tańsza.

Całkowite koszty pożyczki uzyskamy w banku dopiero wówczas, jeżeli bank stwierdzi, że mamy zdolność i wiarygodność kredytową. Aby dowiedzieć się czy mamy zdolność kredytową i jak prezentuje się oferta, należy skontaktować się z wybranym bankiem.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok