Pożyczki gotówkowe 15 tys zł. 5 lat – 303 zł. 6 lat – 253 zł

Pożyczki gotówkowe 15 tys zł w banku. Gdzie po taką pożyczkę? Jakie jest najlepszy bank na pożyczkę gotówkową na 15 tys. zł? Poniżej można zapoznać się z najnowszymi propozycjami banków w segmencie kredytów gotówkowych.

pożyczki gotówkowe 15 tys. zł

Wybór jest bardzo duży i dlatego tak trudno jest zdecydować się na konkretny wybór. Dlatego nie liczy się liczba banków, ale jakość oferty.

Poniżej: kredyty i pożyczki gotówkowe w bankach (standardowe i przez internet).

Symulacja rat pożyczki na 15 tys zł w banku (szacunkowe obliczenia):

  • 2 lata – 672 zł,
  • 3 lata – 463 zł,
  • 4 lata – 359 zł,
  • 5 lat – 297 zł,
  • 6 lat – 255 zł.

Pożyczki gotówkowe są oferowane nawet i na 10 lat. Oczywiście przy tej kwocie nie ma sensu szukać takiej pożyczki. Różnice w ratach będą już coraz mniejsze (co już zresztą można zauważyć pomiędzy 6 i 7 lat), a koszty pożyczki rosną.

Pożyczki gotówkowe 15 tys zł w banku

Pożyczki gotówkowe na 15 tys zł? Która najlepsza? Najtańsza? Bez porównania pożyczek w bankach nie znajdziemy odpowiedzi. Powyżej są wyszczególnione banki, w których o taką pożyczkę można wnioskować.

W bankach znajdziemy oczywiście zarówno pożyczki gotówkowe standardowe dostępne w placówkach bankowych, jak i internetowe. Zdarza się tak, że te pożyczki online są niekiedy nieznacznie tańsze niż tradycyjne oferty.


Przeczytaj również: W jakim banku wziąć najlepszy kredyt? (1. Porównywarka kredytowa, czyli gdzie po kredyt? 2. Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych. 3. Oferty banków – kredyty i pożyczki.)


Pamiętajmy o tym, że chcąc wyszukać najtańszą pożyczkę na 15 tys. zł, należy sprawdzić koszty całkowite takiej pożyczki lub jej RRSO. Wybór jest prosty. Porównując oferty dwóch banków, pożyczki gotówkowe na 15 tys. PLN na 5 lat, sprawdzamy i porównujemy koszty. Na przykład w banku A koszt całkowity wynosi 4000 zł, a w banku B 2800 zł, to oznacza, że pożyczka w banku B jest tańsza.

Całkowite koszty pożyczki uzyskamy w banku dopiero wówczas, jeżeli bank stwierdzi, że mamy zdolność i wiarygodność kredytową. Aby dowiedzieć się czy mamy zdolność kredytową i jak prezentuje się oferta, należy skontaktować się z wybranym bankiem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok