Pożyczki 0 60 dni

2024-03-18 – ostatnia aktualizacja

Pożyczki 0 60 dni – co to takiego? Czytaj: pożyczka gotówkowa pozabankowa krótkoterminowa w firmie pożyczkowej na 0% ze spłatą do 60 dni. To 0% dotyczy RRSO. Oznacza to, że pożyczasz określoną kwotę pieniędzy i oddajesz tyle samo – bez ponoszenia kosztów pożyczki.
pożyczki 0 60 dni
Pożyczki za 0 zł na 60 dni. Źródło: kredytyporownywarka.pl


Jeżeli potrzebna jest stosunkowo niewielka kwota pieniędzy, na krótki czas, to taka krótkoterminowa pożyczka może być dobrym rozwiązaniem. Pod warunkiem jednak, że w dniu spłaty będziesz miał pieniądze, aby spłacić zobowiązanie bez opóźnień.

Zasadniczym plusem krótkoterminowych pożyczek jest możliwość skorzystania z promocyjnej oferty. Oznacza to, że oddajemy firmie pożyczkowej taką samą kwotę, na jaką została udzielona pożyczka. Bez odsetek i prowizji. Taka promocja dotyczy jednak tylko nowych klientów, którzy nie korzystali z usług danej firmy pożyczkowej. Przeważnie maksymalny okres czasu na jaki można pożyczyć pieniądze wynosi 30 dni. Niektóre z firm pożyczkowych pożyczają na 45 dni lub nawet na 60 dni (z reguły jest to płatność w dwóch ratach).

Jeżeli wniosek o pożyczkę zostanie zaakceptowany pozytywnie, to pieniądze na wskazany rachunek bankowy mogą zostać przelane nawet w ciągu kilku-kilkunastu minut (w zależności od banku w jakim mamy rachunek bankowy).

Pierwsza pożyczka jest zawsze ograniczona co do jej wysokości.

Gdzie po pożyczkę krótkoterminową 60 0%?

Tego rodzaju pożyczki są najczęściej dostępne w firmach pożyczkowych internetowych. Praktycznie nie są dostępne w firmach stacjonarnych.

Jedną z firm pożyczkowych internetowych, która ma swojej ofercie taką krótkoterminową pożyczkę jest VIVUS. Spłata do 61 dni z RRSO 0% dla nowych klientów.

Aby zarejestrować się i wnioskowa o pożyczkę gotówkową, wymagane jest:

 • ukończone 19 lat,
 • polskie obywatelstwo,
 • aktualny dowód osobisty,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • adres mailowy,
 • adres zamieszkania,
 • konto osobiste w banku (konto bankowe porównanie banków), z którego można wykonać jednorazowy przelew identyfikacyjny.

Pożyczki gotówkowe na 60 dni – czy warto?

Należy zawsze uważać pożyczając pieniądze. I to nie ma znaczenia czy będzie 100 zł czy 1000 zł, na 60 dni czy 6 miesięcy, za darmo czy w promocji. I tak należy oddać pożyczony kapitał w terminie.

Ważne jest, aby mieć z czego oddać i dlatego musi to być przemyślana i odpowiedzialna decyzja.

Jeżeli już można mówić czy pisać o zaletach takich 60-dniowych pożyczek, to najważniejszy jest:

 • Dłuższy czas spłaty w przeciwieństwie do powszechnej chwilówki, którą należy spłacić maksymalnie w przeciągu 30 dni, niekiedy jest to nawet 45 dni.
 • Możliwość uzyskania takiej pożyczki za darmo (RRSO 0%). Pod warunkiem, że firma pożyczkowa ma taką ofertę promocyjną, pożyczamy w niej po raz pierwszy i oddamy pieniądze z pożyczki w terminie.
 • Wnioskowanie o pożyczkę bez wychodzenia z domu – przez internet.
 • Minimalne formalności, szybkość procesowania wniosku, szybka decyzja o przyznaniu (lub nie) pożyczki.
 • Przelew środków z pożyczki na konto można otrzymać nawet do 30 minut od chwili wysłania wniosku (zależy to również od tego w jakim banku mamy rachunek bankowy).
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok